Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

płatność za internet


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

płatność za internet

Przez pomyłkę włączyłem pakiet internetowy cykliczny 2 GB za 12 zł. a chciałem jednorazowy. Pobrana została opłata 12 zł. Wyłączyłem po kilku minutach ale pieniądze nie wróciły do mnie. Po godzinie włączyłem 2 GB jednorazowy za 12 zł. które zostały pobrane. Wygląda na to że firma za darmo wzbogaciła się o 12 zł.  moim kosztem bo z pakietu nie skorzystałem. Firma bardzo szybko pobiera pieniądze ale oddać nie chce. Niezależnie od tego rozważam zmianę operatora gdyż w miejscowości gdzie mam działkę nie ma zasięgu telefonu ani internetu, muszę iść ok. 500 metrów żeby uzyskać słaby zasięg telefonu. Z internetem jeszcze gorzej.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

płatność za internet

Niestety na prepaidzie w żadnej sieci wyłączenie usługi nie powoduje zwrotu środków automatycznie. Może na BOK wyjątkowo ktoś Ci zwróci środki. Ale tak oferta na kartę nie działa.
Anonim

Nie dotyczy

płatność za internet


@jasbabiczeknapisał(-a)

Przez pomyłkę włączyłem pakiet internetowy cykliczny 2 GB za 12 zł. a chciałem jednorazowy. Pobrana została opłata 12 zł. Wyłączyłem po kilku minutach ale pieniądze nie wróciły do mnie. Po godzinie włączyłem 2 GB jednorazowy za 12 zł. które zostały pobrane. Wygląda na to że firma za darmo wzbogaciła się o 12 zł.  moim kosztem bo z pakietu nie skorzystałem. Firma bardzo szybko pobiera pieniądze ale oddać nie chce. Niezależnie od tego rozważam zmianę operatora gdyż w miejscowości gdzie mam działkę nie ma zasięgu telefonu ani internetu, muszę iść ok. 500 metrów żeby uzyskać słaby zasięg telefonu. Z internetem jeszcze gorzej.


Takich operacji się nie robi, mogłeś w ostatnim dniu wyłączyć pakiet cykliczny, jeśli nie skorzystałeś z pakietu, szybko go wyłączyłeś, to jest opcja że po zgłoszeniu kasę zwrócą, wypada poprzez czat czy telefon to zgłosić, miałem takie coś, na początku jak miałem starter Orange, po zgłoszeniu zwrócili kasę za pakiet.