Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kod PUK

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

kod PUK

Witam mam problem z odzyskaniem losu PUK do obecnej karty. Potrzebuje numeru a nie mogę go odzyskać poniewaz aplikacha mój Orange cały czas ma jakieś zawieszenia.  Napisane jest ze moje dane nie mogą zostać wyświetlone. Proszę mi pomóc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

kod PUK

Skontaktuj się z BOK, najlepiej poprzez czat, tam po weryfikacji możesz uzyskać PUK do swojej karty SIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

kod PUK

Skontaktuj się z BOK, najlepiej poprzez czat, tam po weryfikacji możesz uzyskać PUK do swojej karty SIM.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

kod PUK

Nie wygodniej zalogować się do desktopowej wersji MO i samemu wygenerować kod PUK? BOK płatny...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

kod PUK

W starym MO tego nie ma.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

kod PUK

Wiem @Katani1, a jaki problem przesiąść się na nowe MO? Fakt, niektórzy mogą napotkać problemy...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

kod PUK

Mnie od dwóch lat nie mogą zmigrować, pewnie dlatego, że mam na siebie kilka numerów. Młody przerejestrował na siebie swój numer i ma od dawna dostęp do nowego MO 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

kod PUK

U mnie przy kilku usługach, problemów nie bylo, choć przy przesiadce miałem kilka stresujących sytuacji Bardzo szczęśliwa kobieta


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

kod PUK

Może dlatego, że mam prepaida ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

kod PUK

Pre-paid, czy nie, zawsze jesteś abonentem i dostęp do konta powinien być taki sam...moje zdanie


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

kod PUK

@Jestemalicjak, czy udało się odzyskać kod PUK? Któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna i oznaczamy jako rozwiązanie?