Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19304
  • 55779
  • 757

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?

@voltico09 w przypadku przepisania numeru abonamentowego na inną osobę, trzeba się udać do salonu, obecny właściciel i nowy z dokumentami potwierdzającynlmi .tożsamość.

We FLEX przepisanie numeru wykonasz w aplikacji. Koszt przepisania numeru w obu przypadkach to 50 zł


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?

W przypadku przekazania usług abonamentu 99zł

https://www.orange.pl/omnibook/przekazanie-uslug-dla-klienta


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 291
  • 1206
  • 5

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?

A ile kosztuje w Orange przerejestrowanie numeru na kartę? Może okazać się, że (jeżeli ta zmiana właściciela numeru jest istotna) to warto jednak na chwilę przejść do usługi na kartę a do fleksa już po zmianie właściciela...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19304
  • 55779
  • 757

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?

@Ianus72 opłata za przepisanie numeru w ofercie na jartę wynosi 50 zł. Trzeba udać się do salonu z właścicielem numeru i dokumentami potwierdzającymi tożsamość 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 291
  • 1206
  • 5

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Ianus72 opłata za przepisanie numeru w ofercie na jartę wynosi 50 zł.


To mnie zaskoczyłeś tym haraczem 😞 Myślałem, że będzie taniej. Jakieś dwa lata temu przerejestrowywałem numer na kartę u fioletowych i było za darmo...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19304
  • 55779
  • 757

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?

@Ianus72 nie wiem jak jest u konkurencji. Kiedyś w Orange na kartę było 25 zł. Obecnie we FLEX i na kartę już jest za 50 zł, w abonamencie, jak wyżej było podane 99 zł. Zawsze można orzenieść do konkurencji, przepisać numer na drugą osobę i wrócić do Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 291
  • 1206
  • 5

jaka oferta na kartę po przejściu z abonamentu?


@ketrasaArturnapisał(-a)

Zawsze można orzenieść do konkurencji, przepisać numer na drugą osobę i wrócić do Orange.


Pod warunkiem, że u konkurencji w międzyczasie nie wprowadzono jednak opłat. Jak wspomniałem, przerejestrowywałem numer dwa lata temu. A ostatnio wszyscy operatorzy podnoszą ceny takich "mniej istotnych" usług bo przy takich podwyżkach zwykle nikt nie protestuje.