Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak się skontaktować z tym orange?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

jak się skontaktować z tym orange?

Jak w temacie, chociaż ta sieć ma gdzieś swoich klientów... więc pewnie nie uzyskam informacji...

otrzymałam sms, że przeniesiono mnie do innej taryfy, bez mojej zgody (co jest niezgodne z prawem) i obecnie nie wiem jakie mam stawki za połączenia... nie ma możliwości kontaktu z tym jakimś orange...

nie korzystam też ze smartfona i nie miałam w mojej taryfie netu bo go nie potrzebuję...

na stronie tego jakiegoś orange nie idzie się zalogować, mój nr jest w systemie więc nie można na niego założyć ponownie konta (wcześniej logowałam się przez nr tel. jak w nju), teraz chcą jakiegoś maila, ale skąd mam go znać? często je zmieniam... tamten dawno już może nie istnieć...

założyłam kilka nowych  kont na gmailu, aby się ponownie zarejestrować jako gość, bo mojego nr tel. nie można ponownie wpisać, ale te konta też są martwe, hasło i login nie odpowiednie, przypomnienie hasła nie działa, bo nie ma maila w systemie, a ponownie na niego konta nie można założyć, bo już jest w systemie...

więc o co tu chodzi?

 

6 ODPOW. 6

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

jak się skontaktować z tym orange?

Albo infolinię (płatna) albo czat na stronie www.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

jak się skontaktować z tym orange?

czat nie działa... 3 razy się połączyłam i napisali mi, że to nieodpowiednie miejsce... bo czat jest tylko do sprzedażny... a tam gdzie odesłali nie ma możliwości wyboru żadnej opcji... usługi dotyczą tylko tel. stacjonarnych i umowy...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

jak się skontaktować z tym orange?

Aby zobaczyć jakie są możliwośći kontatku z Orange możesz skorzystać ze strony orange.pl/kontakt, albo klikając odpowiednią zakładkę na stronie głównej Orange.

2019-11-15 15_13_50-.png

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

jak się skontaktować z tym orange?

W ten sposób próbuję skontaktować się od przeszło tygodnia, przez czat nie uzyskałam pomocy, oddzwonienie nie jest możliwe, ponieważ po przymusowej rejestracji orange sprzedało numery i teraz dzwonią do mnie złodzieje więc nie odbieram, zasięg też marny, dzwonić nie zamierzam, bo nie wiadomo na ile mnie skasują, poza tym to orange bez mojej zgody zmieniło moją umowę...

Dlaczego nie można zalogować się przez nr telefonu? i zatwierdzić kodem z smsa?

czy jest jakiś mail? Jeśli nie pozostaje tylko rzecznik konsumenta...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

jak się skontaktować z tym orange?

@muspelheim88 

 

Spróbuj więc zadzwonić na *100 ( rozmowa z Konsultantem - 1,50 bez względu na czas rozmowy, o ile masz telefon na kartę )

Czat chyba jest czynny do 16.00 ale może coś się zmieniło.

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

jak się skontaktować z tym orange?

@muspelheim88 

Sposoby kontaktu z Orange:

  • Czat - opis swojej sprawy przez komputer z możliwością dołączenia załączników.
  • e-mail - niedostępny. Szybciej jest przez czat.
  • Połączenie telefoniczne: *100 (tylko z Orange) lub 510 100 100 (z dowolnego numeru)  w przypadku połączenia z telefonu Orange koszt 1,5 PLN za cały czas trwania połączenia. Od innego operatora stawka jest liczona jak za normalną minutę połączenia lub w cenie darmowych minut, jeżeli takie są.
  • Adres korespondencyjny: Orange Polska S. A. ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice. To trochę długo będzie trwało.
  • Salony i Punkty Obsługi Klienta: https://salony.orange.pl/ - sprawdzisz najbliższy salon w swojej okolicy.

Logowanie do Orange nadal możesz wykonać wpisując swój numer telefonu, nawet jak w polu do logowania widnieje napis "podaj swój e-mail". Tylko, nie będzie wglądu do wszystkich opcji numeru. Najlepiej będzie ponownie zarejestrować się podając swój e-mail, w tedy będzie dostęp do wszystkich opcji usług i numerów telefonów w Orange.