Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

internet

Witam,powiem w skrócie,gram na Xbox one s ,mam internet na kartę freestyle, Nat zamknięty i utrata pakietów 100% ,cz da się coś z tym zrobić po stronie Orange?
9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

internet

A jaki masz apn/punkt dostępu skonfigurowany?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

internet


Screenshot_2017-08-27-12-28-32.jpg
Anonim

Nie dotyczy

internet

@tomeek5apn ma być bez ipv6 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

internet

Niestety na prepaidzie (ofercie na kartę) nie ma punktów dostępowych vpn.
Jeśli Twoja gra nie wymaga ipv6, rozważyłbym zmianę apn na internet i protokół apn na ipv4.
To nie odblokowuje NATu, ale czasem jest lepiej.

A Twoja gra nie ma jakiś obejść na to? co to za gra i na jakim urządzeniu jeśli nie tajemnica?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

internet

Internet udostępniam z Xperia z ultra a gra to Xbox one s , w grze mam tylko dostęp do zmiany IP DNS MAC

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

internet

A możesz na Xperia edytować lub dodać nowy punkt dostępu? (oczywiście o ile nie jest Ci niezbędny ipv6)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

internet

Mogę ,to co muszę zmienić?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

internet

Zmieniłem nazwę na internet i protokół na ipv4 , pomogło,mam teraz stratę 11%, da się mniej? I co zrobić aby NAT był otwarty?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

internet

Nat otwarty - oficjalna droga: kup internet na firmę jeśli masz możliwość.
Na prepaidzie nie będzie wcale.
Co do oferty na internet mobilny na osobę prywatną - z od kilku dni jest nowa oferta, w regulaminie oferty jest istotna zmiana względem starej oferty, nie ma wpisanego punktu dostępowego vpn. Czy technicznie można go włączyć - nie wiem, tu może ktoś z Orange się wypowie.

Co do mniejszej straty, musisz ustalić przyczynę.
1) słaby zasięg na poziomie komórki, przeciążenia nadajnika - czy internet bezpośrednio w komórce działa ok? może bliżej okna jest lepiej? ew w innej lokalizacji?
2) zakłócenia wifi, czy masz możliwość zmiany kanału wifi z hotspocie na xperii? ew. może Twój model umożliwia podłączenie przez kabel usb i udostępnienie internetu (ale tu sporo zabawy ze sterownika w czym raczej nie pomogę)
3) problemy z konkretną gra że jednak potrzebny jest NAT otwarty
4) wady techniczne jednego z urządzeń z którego korzystasz