Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e-sim na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

e-sim na karte

Screenshot from 2023-10-05 10-23-17.png

Nie mogę wymienić kartę SIM na eSIM w ofercie na kartę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

e-sim na karte

Cześć @codrant 

Przesyłam Ci linka do tematu na forum NO Brak możliwości wymiany karty SIM na eSIM przez konto Mój Orange. https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-wymiany-karty-SIM-na-eSIM-przez-ko...

Najlepszym rozwiązanie tak jak pisali koledzy wyżej  jest skontaktowanie się  doradcą na infolinii Orange lub na Orange czacie. Konsultant pomoże Ci  z wymianą na eSIM

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 8079
  • 63

e-sim na karte

OIDP to należy w tej sprawie napisać na czacie do konsultanta albo zadzwonić na infolinię. Z jakichś powodów ta możliwość zniknęła z serwisu MO.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

e-sim na karte

photo_2023-10-05_11-08-26.jpg
Zadzwonię na infolinie


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 8079
  • 63

e-sim na karte

Dobrze byłoby oduczyć Maxa tej wersji odpowiedzi, ponieważ wprowadza w błąd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

e-sim na karte

@codrant obecnie są problemy z samodzielna wymianą karty na eSIM. W tej sprawie należy zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie z prośbą o wymianę karty na eSIM. Z MAX-em nie załatwisz tej sprawy, poproś o połączenie z konsultantem. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

e-sim na karte

Cześć @codrant 

Przesyłam Ci linka do tematu na forum NO Brak możliwości wymiany karty SIM na eSIM przez konto Mój Orange. https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-wymiany-karty-SIM-na-eSIM-przez-ko...

Najlepszym rozwiązanie tak jak pisali koledzy wyżej  jest skontaktowanie się  doradcą na infolinii Orange lub na Orange czacie. Konsultant pomoże Ci  z wymianą na eSIM

Pozdrawiam 🙂