Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Nie wiem do jakiego działu to wrzucić, mam nadzieję, że odpowiedni.

Zarejestrowałem się na stronie doladowania.orange.pl, ale nie mogę za nic zaktywować konta. Klikam w link wysłany w mailu, kopiuję, ale nic, otwiera się tylko główna strona, a gdy próbuję się zalogować, ciągle wyrzuca mi błąd "Nie dokończona rejestracja, potwierdź e-mail rejestracyjny".

Jakieś pomysły co z tym zrobić?

 

EDIT: Próbowałem różnych przeglądarek. Opery, Chrome, Edge.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Nie wiem czy udało Ci się rozwiązać sprawę, ale podobno dziś jest oficjalna premiera kont w serwisie doladowania.orange.pl

Jeśli nowa rejestracja nie jest możliwa bo mail jest zajęty, uzyj opcji przypomnienie hasla przy logowaniu. Przed chwilą testowałem u siebie i działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Spróbuj przez stronę główną orange.pl bo przy doładowaniach nie ma oddzielnych kont.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Znaczy się użyć danych logowania ze strony głównej? Nie działa, a jeśli klikam doładuj konto przez mój orange to i tak przekierowuje mnie na stronę doladowania.orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Ale na stronie doladowania.orange.pl wpisujesz jedynie swój numer i adres email. Nie ma tam opcji na wpisanie hasła.

 

Edit. widzę że blue media zrobiło pewne konta. Skontaktuj się z nimi:

drogą elektroniczną- za pośrednictwem formularza reklamacyjnego
dostępnego na stronie: pomoc.bluemedia.pl lub telefonicznie pod nr tel. 58 7604 822 w godzinach 8:00 - 22.00 w dni robocze oraz w soboty w godzinach 8:00 – 16:00 .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Można się zalogować, by zapamiętać dane karty dla płatności błyskawicznych. Przynajmniej w teorii, gdyby działało...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

zostaje już kontakt z blue media

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Blue Media odpisało, że oni są tylko pośrednikiem płatności, za konta odpowiada Orange. Konsultant zlecił już zgłoszenie techniczne, no ale od tygodnia nikt mi nie odpisał ani nie rozwiązał sprawy. Zlecenie wisi nadal.

Anonim

Nie dotyczy

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

@Tomkik , jest jakaś niekompatybilność pomiędzy obiema podmiotami. Blue Media potwierdza, a Orange nie, aż do samego faktu ukazania się FV na koncie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

To po części moja wina, a z drugiej strony nieprawidłowo działające systemy orange.

 

Na początku jakoś zarejestrowałem się do starego mój orange (dlaczego to w ogóle możliwe?), później na ten sam mail zarejestrowałem konto na doladowania.orange.pl. Link aktywacyjny nie działa (dlaczego?). Napisałem do blue media, oni skierowali mnie do Orange. Porozmawiałem z konsultantem, on przeniósł mi konto do nowego mój orange i tymi danymi powinienem móc się zalogować na doładowaniach, ale prawdopodobnie dlatego, że zarejestrowałem ręcznie konto na doladowania.orange.pl i mail jest zajęty, cała procedura nie działa (dlaczego w ogóle jest opcja rejestracji, skoro powinienem się logować danymi z mój orange?). Konsultant zgłosił sprawę działowi technicznemu, ale od 10.07 nie mam żadnych wieści.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Nie wiem czy coś to zależy od Ciebie. Testowałem na kilku różnych mailach (konto stare mój Orange, konto nowe mój orange, konto bm.pl, konto bez niczego). Na żadnym rejestracja się nie kończy po link weryfikacyjny nie działa