Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

doładowanie złej osoby


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

doładowanie złej osoby

Witam mam problem, chciałam doładować telefon ale pomyliłam jedną cyferkę przy wpisywaniu numeru telefonu i doładowałam kogoś innego. Robiłam to przez stronę banku. Czy da się cofnąć doładowanie aby pieniądze wróciły na moje konto lub żeby pomylone doładowanie wróciło na mój numer?

 

______________

* Wpis przeniesiony z O społeczności - moderator Bartłomiej

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

doładowanie złej osoby

@zznn Sprobuj skontaktowac sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt lub ze swoim bankiem i zapytaj czy da sie cos zrobic. Nie chce robic zludnych nadziei ale bank powinien tutaj pomoc bo przez niego doladowalas.  Ewentualnie napisz smsa na doladowany przez Ciebie numer. Jak ktos bedzie uprzejmy to "odda" Ci doladowanie. Na przyszlosc prosze uwazac


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doładowanie złej osoby

Jeśli numer istnieje i jest w sieci Orange na kartę to nie, nie ma takiej opcji. Jeśli numer nie istnieje, nie jest prepaidem lub jest w innej sieci, środki bank powinien wrócić do 24h.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

doładowanie złej osoby


@Piotrekk85napisał(-a)
Jeśli numer istnieje i jest w sieci Orange na kartę to nie, nie ma takiej opcji. Jeśli numer nie istnieje, nie jest prepaidem lub jest w innej sieci, środki bank powinien wrócić do 24h.

Czy to dotyczy Flexa? Jak pomylkowo załadujemy konto w OFNK 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doładowanie złej osoby

To zależy od banku. Niektóre banki jak np mBank nie zawsze weryfikują numer czy jest prepaidem w odpowiedniej sieci. Środki wracają wtedy do 24h.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

doładowanie złej osoby

@zznn jak doładowałeś aktywny numer prepaid, to żaden konsultant nie pomoże w zwrocie środków. Skontaktuj się z właścicielem numeru i dogadaj się co do zwrotu za doładowanie.

Zawsze warto kilka razy sprawdzić numer telefonu, który się chce zasilić.