Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało

Temat przeniesiony z Pomysły do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam pytanie za 100 punktów jestem w Orange ponad 12 lat cały czas jeden numer od 5 lat na umowie  tylko w orange chyba tak jest że trzeba się o wszystko prosić. Co mi dało Orange za tak długi staż hahaha zwiększona kwota kredytu na 24 godziny czyli 5zł i to wszystko super dbają o klijenta. Za taki długi czas w sieci powinny być jakieś prezenty ja np: cieszył bym się z internetu w roamingu może być z limitem np: przy doładowaniu co mieszęczną kwota 35zł (moja oferta taryfa Orange YES) mogło by być np: 15gb w roamingu i reszta bez zmian czyli nie limitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz 20gb transmisji danych w Polsce i tak te 20gb przepadało by co miesiąc bo chcem zostać za granicą trochę dłużej. Chciałbym aby ktoś z obsługi Orange zainteresował się moim problemem ponieważ coś was zobowiązuje wobec klijenta?????? myśle że nie będę musiał zmieniać sieci z takiego powodu. jeszcze raz przypomnę jeste w ORANGE popnad 12LAT i nic od sieci tylko same minusy........ ???????   ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO PROBLEM JEST BARDZO DUŻY  Z GÓRY DZIĘKUJĘ ale jeszcze nie wiem za co...... czekam aż się coś naprawi w tym kierunku. teraz lepiej mają nowi klijenci Orange na początek dostają wszystko nielimitowane i fajny nowy smartfon na umowe na 2 lata za 25zł miesiecznie gdzie to jak to masakra poprostu oszustwo w biały dzień już nie wiem jak to opisać kończe zobacze czy coś z tym zrobicie......????

4 ODPOW. 4

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało

Daj spokój @grubbasek1 , spocisz się tylko. Pobożne życzenia, np. taki dodatkowy roaming to są spore koszty i starają się ograniczać a nie dodawać. Jak ci z tym źle to przenoś numer do innej sieci i bierz co dają dla "świeżaków", poważne mówię.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało

@grubbasek1 skoro masz taryfę YES, rozumiem że masz ofertę na kartę, a nie abonament. W takim razie jaki problem włączyć sobie usługę za 25 zł Bez limitu + 15GB?

 

I co to za "umowa" Cię wiąże, bo nie licząc wycofanej jakiś czas temu oferty Zetafon nie ma żadnych zobowiązań w ofercie prepaid.

I tak przy okazji jak wskażesz mi ofertę w Orange (albo u jakiegokolwiek operatora) gdzie nowy klient za 25 zł miesięcznie dostaje dobrej klasy smartfon i wszystko bez limitu, to masz ode mnie butelkę 24 letniej whisky.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało

Od zeszłego roku zostały wprowadzone dopłaty dla ofert prepaid w roamingu w UE. Jak posiadasz pakiet nielimitowane rozmowy, smsy i pakiet GB to masz następujące dopłaty:

 

  • 5 gr za minutę połączenia wychodzącego,
  • 2 gr za minutę połączenia przychodzącego,
  • 1 gr za wysłany SMS,
  • 0,74 gr za 1 MB (7,56 zł za 1 GB) transmisji danych lub wysłany MMS.

To nie są duże kwoty.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

dlaczego internet w roamingu jest taki drogi i jest go tak mało

przy internecie na prawdę sie odczuwa a do tego w roamingu zdecydowanie jakoś szybciej zużywaja się te MB podobne korzystanie a duze większe zużycie