Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 12
  • 1
  • 0

wprowadzanie w błąd na stronie

Na stronie jest opis że sprawdzenie ILE na 848 jest bezpłatne niestety mnie skasowało

link strony https://www.orange.pl/view/skarbonka

to dla niedowiarków kiedys można to było gdzieś zgłosić napisać zgłoszenie czy emaila teraz tylko można pocałować ekran żeby brzydko nie mówić

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

Szybki kod *110*06# i zielona słuchawka powinien też działać, za darmo oczywiście @jjjjjjjjj Emotikon: Mrugający

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 12
  • 1
  • 0

co to za pocieszenie jeśli jest napisane że sms jest bezpłatny to co za różnica ? jeśłi bezpłatnie miał być to bez różnicy jak sprawdzę a tu przykra niespodzianka

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

Orange trochę zmian w ofercie zrobiło, nie pocieszam @jjjjjjjjj ale dopisałem 2 wariant sprawdzania, tu tego nie wyjaśnisz, ale poprzez czat czy telefon można zażądać zwrotu kasy, jeśli sms za free.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 12
  • 1
  • 0

raczej marne szanse z odzyskiwaniem kasy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

@jjjjjjjjjnapisał(-a)

Mi kilka razy zwrócili kasę, jeśli z powodu błędu kasa znikła, czy usługa, przywrócą to bez problemu.

Pracuję w Orange
  • 809
  • 1405
  • 154

@jjjjjjjjjnapisał(-a)

Wejdź w poniedziałek na czata, a przyjrzymy się temu. W tym wypadku, błąd jest zdecydowanie po naszej stronie, więc nie byłbym takim pesymistą Emotikon: Szczęśliwy

W przyszłości, zachęcam do użycia kodu - w większości telefonów, taki kod można zapisać sobie w kontaktach, dzięki czemu nie trzeba będzie go szukać czy wpisywać ręcznie Emotikon: Szczęśliwy
Ja ze swojej strony zgłoszę ten błąd w poniedziałek do poprawienia na stronie, Dzięki za powiadomienie nas o błędzie.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.