Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wprowadzanie w błąd na stronie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

wprowadzanie w błąd na stronie

Na stronie jest opis że sprawdzenie ILE na 848 jest bezpłatne niestety mnie skasowało

link strony https://www.orange.pl/view/skarbonka

to dla niedowiarków kiedys można to było gdzieś zgłosić napisać zgłoszenie czy emaila teraz tylko można pocałować ekran żeby brzydko nie mówić

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

wprowadzanie w błąd na stronie

Szybki kod *110*06# i zielona słuchawka powinien też działać, za darmo oczywiście @jjjjjjjjj 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

wprowadzanie w błąd na stronie

co to za pocieszenie jeśli jest napisane że sms jest bezpłatny to co za różnica ? jeśłi bezpłatnie miał być to bez różnicy jak sprawdzę a tu przykra niespodzianka

Anonim

Nie dotyczy

wprowadzanie w błąd na stronie

Orange trochę zmian w ofercie zrobiło, nie pocieszam @jjjjjjjjj ale dopisałem 2 wariant sprawdzania, tu tego nie wyjaśnisz, ale poprzez czat czy telefon można zażądać zwrotu kasy, jeśli sms za free.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

wprowadzanie w błąd na stronie

raczej marne szanse z odzyskiwaniem kasy

 

Anonim

Nie dotyczy

wprowadzanie w błąd na stronie


@jjjjjjjjjnapisał(-a)

raczej marne szanse z odzyskiwaniem kasy

 


Mi kilka razy zwrócili kasę, jeśli z powodu błędu kasa znikła, czy usługa, przywrócą to bez problemu.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

wprowadzanie w błąd na stronie


@jjjjjjjjjnapisał(-a)

raczej marne szanse z odzyskiwaniem kasy

 


Wejdź w poniedziałek na czata, a przyjrzymy się temu. W tym wypadku, błąd jest zdecydowanie po naszej stronie, więc nie byłbym takim pesymistą 🙂

W przyszłości, zachęcam do użycia kodu - w większości telefonów, taki kod można zapisać sobie w kontaktach, dzięki czemu nie trzeba będzie go szukać czy wpisywać ręcznie 🙂
Ja ze swojej strony zgłoszę ten błąd w poniedziałek do poprawienia na stronie, Dzięki za powiadomienie nas o błędzie.