Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Jeśli uważacie że to problem po stronie Orange, czy zarejestrowaliście zgłoszenie techniczne na każdym z numerów?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Jak kiedyś opisałem im problem, to dostałem odpowiedź po 13 dniach z prośbą o kontakt na infolinię, więc odpuszczę sobie, a żeby się dodzwonić na infolinię w weekend, bo w sobotę dowiedziałem się, że żona ma ten sam problem, to trzeba wisieć na telefonie godzinę (za co oczywiście nie winię Orange, bo wiem, że mało kto jest chętny do takiej pracy, a ludzie akurat dzwonią w weekendy jak mają wolne).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Niby nie widzieli problemu, ale zresetowali mi usługę, dzień bez problemu i znowu to samo... ten sam problem ma też mój szwagier na ajfonie...chyba czas przejść do różowych, bo nie wiadomo kiedy internet działa, a kiedy nie, jak telefon jest w kieszeni/na biurku


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Potwierdzam, od około miesiąca posiadam ten sam problem, Orange na kartę. Problem występuje również u mojej dziewczyny, telefony Xiaomi mi9t i Huawei p20 pro. Pomaga tryb samolotowy lub restart. Lokalizac Kraków. Jestem u nich 2 rok i dotąd nie było problemów,a teraz taka lipa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Huawei P20 pro ten sam problem. Karta wymieniana 2 tyg temu. Dzisiaj zmoenilem ipv6 na ipv4. Zobacze czy cos pomoze


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 29
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Ustawiłem telefon na 3G i zapomniałem o problemie.

Ze względu, ze zapomniałem o doładowaniu pakietu a byłem poza domem to wyłączyłem na kilka godzin zupełnie transfer. Po doladowaniu pakietu włączyłem przesył komórkowy ale już 4G. I o dziwo, od tygodnia (odpukać!) nie ma już tego problemu. Rozwiązał się zupełnie sam, w tym czasie tylko 2 x restartowałem telefon (z innych powodów), nie było żadnych updatów prócz dla programów zainstalowanych. Kart SIM nie ruszałem, nic nie robiłem z tym problemem (np. testowanie innej karty - nawet traya nie otwierałem).

Więc problem był z siecią i coś Orange poprawił, albo, co bardziej prawdopodobne, coś złego robił z jeden z programów (żadnego nie usuwałem, zadnego nie instalowałem) i jakaś kolejna aktualizacja naprawiła problem.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Jeżeli macie problem z internetem to zmieńcie na IPv4.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

U mnie też problem ustąpił, bez mojej ingerencji w telefonie. Musieli w Mandarynie to naprawić w czasie naprawiana działania spotify.

Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


@DawidOrangenapisał(-a)

Jeżeli macie problem z internetem to zmieńcie na IPv4.


Wystarczy reset ustawień Danych Mobilnych, nowe ustawienia są już z ipv4, Orange wprowadziło korektę tych ustawień auto konfiguracji 😎

Jedynie ci co nie mają auto konfiguracji dla swojego telefonu, muszą sami wprowadzić zmiany, dopisek ipv6 wymazać, resztę ustawień z ipv4.