Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie połączeń VoLTE/3G


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Cześć, gdy rozmawiam to od kilku dni prawie o tej samej porze zrywa połączenie telefon leży na biurku cały czas 2 a nawet 3 kreski LTE a tu około godziny 23:30 (uśredniłem bo czasami jest kilka minut wcześniej lub później) najpierw nic nie słychać a potem zrywa i nie mogę zadzwonić ani nikt się nie może dodzwonić. Nie jest to na pewno problem z VoLTE bo telefon jest na liście wspieranych, a przełączenie na 3G nie przynosi żadnego efektu.

10 ODPOW. 10

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7083
  • 52

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Problem występuje bez względu pod który numer dzwonisz czy tylko z jednym konkretnym numerem?

Ile razy problem wystąpił? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Dzwoniłem jeszcze pod inny numer i to samo zupełnie inna lokalizacja i inna sieć niż ten co rozmawiam i to samo 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7083
  • 52

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Po jakim czasie wraca wszystko do normy - tzn. możesz dzwonić i możesz odbierać połączenia? 

Czy gdy problem występuje masz zasięg/nazwę operatora?

Restart telefonu był zrobiony (najprostsze rozwiązanie ale możliwe że pomocne)? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

LTE cały czas jest, orange też jest napisane, zrobię przed samą rozmową restart i zobaczę, normalnie w ciągu dnia nie ma problemów. Zadzwonić i odebrać nie mogę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Źle przeczytałem 😅

po chwili mogę już dzwonić tzn. 2-3minuty po zerwaniu rozmowy 

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

@Kacper3006  2 kreski zasięgu, to tak na granicy masz, może zrywać volte, jeśli korzystasz głównie lokalnie z telefonu i siła sygnału LTE tak słaba, to bym wyłączył volte w ustawieniach telefonu, bo wtedy przy rozmowie zrzuci cię do 3G, gdzie na pewno siła sygnału lepsza i nie będzie problemów z połączeniami.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Wyłączenie VoLTE nic nie dało podczas rozmowy na 3G to samo się dzieje na innym telefonie to samo, telefon uruchomiłem ponownie.

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

@Kacper3006  na innej karcie sim sprawdzałeś?

Bo zmiana telefonu nic nie da, jak karta sim z usterką.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Zrywanie połączeń VoLTE/3G

Inny telefon i inna karta sim