Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikajace pieniadze po doładowaniu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Witam wszystkich,

 

moja mama kupiła karte Orange Smart za 5zł. Karta jest zarejestrowana i mozna z niej korzystać. Problem pojawia sie po kazdym doładowaniu konta. Przy kwocie 100zł doładowania pojawia sie na telefonie komunikat którego nie mozna ominąć gdyz jest tylko opcja "ok" i po jej zatwierdzeniu pobiera zawsze połowe srodków z doładowania - moze mi ktos powiedziec o co chodzi ?

 

Karta i taryfa to: Orange Smart. Stan konta gl. 0,05gr. promocyjnego 3zl - 15dni.

Dodam jeszcze ze po aktywacji konta nie byly uruchamiane zadne dodatkowe usługi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Powinna być też opcja "Anuluj". Jeśli nie działa, powinna zadziałać opcja czerwonej słuchawki na telefonach z klawiaturą sprzętową.

 

Możesz skontaktować się w dowolny sposób z biurem obsługi (Mój Orange > Nowe złogszenie, Czat od pn-pt 7-21:30, infolinia 24h/7d) i poprosić o wycofanie zgód marketingowych. W ciągu 24 godzin od ich zablokowania, te propozycje nie będą się pokazywać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Masz możliwość zrobienia zrzutu tego komunikatu? Chyba że pamiętasz jego treść...

@edit: proponuję rejestrację numeru na Mój Orange. Będziesz miał tam wszystko dokładnie rozpisane...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Sugerowałbym kontakt z BOK przez infolinię 510100100. Na mój Orange czasem nie widać za dokładnie wszystkiego (w mnogości wielu usług).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Komunikat wygladał mniej wiecej tak: "Czy chcesz dzownic do wszystkich i wysyłac sms do wszystkich za darmo za jedyne 25zł miesiecznie" i to nie był sms tylko jakby "komunikat" z opcja tylko na "ok"

 

Dla potomnych - rozwiazanie problemu - podczas pojawiajacego sie komunikatu po doładowaniu nalezy wyłaczyc telefon i komunikat ponownie sie nie pokazuje. Troszke wyjście z problemu na siłe no ale działa.

 

Co do BOKu napewno zadzownie

 

Dzieki


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Powinna być też opcja "Anuluj". Jeśli nie działa, powinna zadziałać opcja czerwonej słuchawki na telefonach z klawiaturą sprzętową.

 

Możesz skontaktować się w dowolny sposób z biurem obsługi (Mój Orange > Nowe złogszenie, Czat od pn-pt 7-21:30, infolinia 24h/7d) i poprosić o wycofanie zgód marketingowych. W ciągu 24 godzin od ich zablokowania, te propozycje nie będą się pokazywać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Znikajace pieniadze po doładowaniu

Dziękuje za odpowiedz póki co problem się nie pojawia. W razie czego spróbuje z "czerwona słuchawka" ,słowa 'Anuluj' wlasnie nie było i dlatego postanowiłem zapytac na forum.

 

Napisze w sprawie reklam.

 

Problem rozwiazany.