Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)


Jarek napisał(-a):

Obecnie nie ma mnie w pracy przez jakiś czas, ale postaram się jeszcze w poniedziałek upewnić.


Jak sprawa wygląda ??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

?

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

?? Emotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)


Jarek napisał(-a):

Obecnie nie ma mnie w pracy przez jakiś czas, ale postaram się jeszcze w poniedziałek upewnić.



Jest juz to potwierdzenie ??


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Najmocniej przepraszam, zapomniałem o tym zupełnie. kontaktowałem się z kolegami w czasie urlopu, ale odpowiedź nie była w pełni satysfakcjonująca.


jest tak:

- zgodnie z regulaminem, można włączyć.

- w rzeczywistości, nie można włączyć. przy próbie będzie komunikat o wymaganym stazu wynoszącym 31 dni.

@Gregrin, dzięki za przypomnienie i przepraszam, że zapomniałem. Przekazuję to dalej, niech się zdecydują co i jak.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

@Gregrin, @Anonim

Dzisiaj uzyskałem informację. Regulamin zostanie poprawiony. Niestety, Skarbonkę włączyć można po upływie 31 dni.

 

Jednak mogłem zaufać swojemu instynktowi


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)


Jarek napisał(-a):

@Gregrin, @pablo_ck

Dzisiaj uzyskałem informację. Regulamin zostanie poprawiony. Niestety, Skarbonkę włączyć można po upływie 31 dni.

 

Jednak mogłem zaufać swojemu instynktowi


Dzięki za info. Dobrze wiedzieć jak jest w rzeczywistości. BTW po co te 31dni ?? Co złego może wyrządzić te 5% przez 31dni od aktywacji karty ?? Ma to jakieś logiczne uzasadnienie ? Tym bardziej ze już nawet w regulaminie zapominają to umieścić 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Wiesz jak w hurcie doładowania można kupić tanio, to może jakieś zabezpieczenie 😉

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Niestety, nie wiem jakie uzasadnienie, ale jest sporo takich promocji. Podejrzewam, że może mieć to związek z wysokimi kosztami produkcji i sprzedaży startera. Operatorzy tak naprawdę na każdym starterze tracą, a nie zarabiają. Zarabiają dopiero na doładowaniach.

 

To dlatego, np. nie można korzystać z usług premium bezpośrednio po zakupie startera (w wypadku Orange, wystarczy doładować za min. 10 zł, ale są operatorzy, gdzie kwoty startowej na premium nie wykorzystasz, ewentualnie zrezygnowali z tej praktyki).

Jest też kilka innych promocji, które są możliwe do włączenia dopiero po upływie pewnego czasu. Tak myślę, że to może być powód 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)


Jarek napisał(-a):

Zarabiają dopiero na doładowaniach.

 

Jest też kilka innych promocji, które są możliwe do włączenia dopiero po upływie pewnego czasu. Tak myślę, że to może być powód 🙂


No a właśnie skarbonka może być impulsem do wcześniejszego doładowania a już na pewno nie dało by się z niej "skorzystać" bez doładowania 😉 Ale nie ma co "filozofować" na ten temat skoro nie ma oficjalnego powodu.

Można zapytać jakie to promocje ??

 

EDIT: Zauważyłem ze regulamin skarbonki został zmieniony (szkoda ze bez zaznaczenia daty edycji) wiec interwencja tutaj przyniosła skutki. Gdzie można zgłosić ze wpisując w google "orange free" kieruje mas do starej strony http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004600968,article.html ?? Bo przez zgłoś błąd na stronie od paru tygodni nie ma efektu.