Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Tak, w starych był. W nowym masz jasną informację, że wydłużane jest konto główne.

 

Różnica to:

W starym:


W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji (jeżeli ważność tych bonusów internetowych wynikająca z doładowania byłaby dłuższa niż ważność konta głównego wynikającego z Promocji to wówczas obowiązuje korzystniejsza dla Abonenta ważność bonusów wynikająca z doładowania)

W nowym:


Promocja nie przedłuża ważności kont, usług i promocji innych niż Konto Główne

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Jarek napisał(-a):

Tak, w starych był. W nowym masz jasną informację, że wydłużane jest konto główne.

 

Różnica to:

W starym:


W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji (jeżeli ważność tych bonusów internetowych wynikająca z doładowania byłaby dłuższa niż ważność konta głównego wynikającego z Promocji to wówczas obowiązuje korzystniejsza dla Abonenta ważność bonusów wynikająca z doładowania)

W nowym:


Promocja nie przedłuża ważności kont, usług i promocji innych niż Konto Główne

Starość, nie radość. Tak myślałem, problemy ze wzrokiem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

W starym regulaminie jest mowa, że z promocji możemy skorzystać wielokrotnie. Teraz już nie możemy. Bo jest inna promocja pod tą samą nazwą. A komunikatu o odwołaniu starej promocji nie ma.
Przynajmniej zwykle publikowane były tu http://www.orange.pl/komunikaty_b2c.phtml lub poprzez sms.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Sprawdziłem, na starych środkach z bonusem, wysłałem START na 8002, no i przedłużyło do 365 dni tylko konto główne, bonus został ze starym terminem.

Czyli czas na zmianę operatora.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Kret_1 napisał(-a):

Sprawdziłem, na starych środkach z bonusem, wysłałem START na 8002, no i przedłużyło do 365 dni tylko konto główne, bonus został ze starym terminem.

Czyli czas na zmianę operatora.


Jeśli mają lepszą ofertę, zmieniaj.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Dla tego, kto wykorzystuje w terminie cały bonus, to wciąż bardzo dobra oferta, dla tego, kto miał to jako rezerowowy net i starczało mu 10GB na 2 lata, to teraz lipa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Kret_1 napisał(-a):

Dla tego, kto wykorzystuje w terminie cały bonus, to wciąż bardzo dobra oferta, dla tego, kto miał to jako rezerowowy net i starczało mu 10GB na 2 lata, to teraz lipa.


Jako rezerwowy net zawsze możesz starter kupić.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Co mi da starter, jak też muszę go przedłużać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę


Katani1 napisał(-a):

Kret_1 napisał(-a):

Dla tego, kto wykorzystuje w terminie cały bonus, to wciąż bardzo dobra oferta, dla tego, kto miał to jako rezerowowy net i starczało mu 10GB na 2 lata, to teraz lipa.


Jako rezerwowy net zawsze możesz starter kupić.


Tylko jak się ma neta z bonusów zasileń o wazności np. rok, to mam go za darmo. A jakbym kupił nowy starter to ważność jest krótka i musze za niego zapłacić. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Kret_1 napisał(-a):

Co mi da starter, jak też muszę go przedłużać.


Napisałeś rezerwowy net. Potrzebujesz, kupujesz w kiosku za 5 zł. starter ( w dowolnej sieci ), gdzie masz darmowy pakiet  na start. Ja korzystam z bonusów inaczej.