Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

Witam. 

Oferta orange pop na karte.

Mam włączoną usłuę nielimitowane sms rozmowy i pakiet Gb, bez MMS za 25 pln cyklicznie. Zgromadzone mam ponad 1 Tb danych do wykorzystania, usługę odnawiam chyba od 7 lat.

Teraz chciałbym zmienić na usługe z nielimitowanymi rozmowamy sms i MMs oraz pakiet danych za 30 pln.

Rożnica taka ze w tym pakiecie są również mmsy.

Czy mogę to zrobić nie tracac tych uzbieranych ponad 1Tb danych.?

Na infolini raz mówią ze nie przepadną jak zmienie a raz ze przpadna bo to inny pakiet i trzeba zbierać od nowa. To samo na czacie orange raz tak a raz inaczej . Kto ma racje , czy ktos ma sprawdzone info na 100 %  lub robił sam taki zabieg?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

@siedlu , poszukam info na Blogu od rzecznika, daj mi czasu 🙂

 

Edit:

Tutaj jak sie nie mylę jest odpowiedź w komentarzach 23:57 01-08-2022

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wakacje-z-promocjami-w-orange-na-karte/

Z tego co czytam ważna jest aktywacja teraz usługi cyklicznej.

 

 

Orange.jpg

 

 

 



Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

@siedlu po wprowadzeniu kumulacji GB w pakiecie za 30 zł, GB zostają i są kumulowane z pakietu za 25 zł.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

Własnie na czacie napisali mi ze sie nie zsumuja  bo to sa inne pakiety, i rozłączylo rozmowe i wylogowało mnie, nie moglem nawet zapisac rozmowy.

Polaczyłem sie jeszcze raz i niestety  nie było  mozliwosci odnalezienia tamtej rozmowy wiec od nowa wszystko przedstawiłem i inna osoba powiedziała ze jak najbardziej sie zsumują. Podala punkt 52 regulaminu. I rzeczywiscie jest tam mowa ale tylko o "ruchach " w obrębie pakietu z mms ze GB sie zsumuja jak bedziemy zmieniać np z jednorazowego na cykliczny. Nic nie ma na temat tego pakietu co ja mam bez mms za 25 pln. 

I badz tu madry. Jak mi sie nie zsumuja to nic potem nie zrobie a troche szkoda.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

Zgodnie z tym co pisali na blogu Orange powinny się skumulować, ale to Ty podejmujesz zawsze ryzyko 🙂

Automatycznie zmieni się także taryfa na FREE.🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

To ze sie zmieni na free to chyba nie problem. Bo nie widze roznic teraz przy tych pakietach nielimitowanych.

Roznice byly 15 lat temu jak nie bylo pakietow  byly roznice w cenach miedzy taryfami za minute, sms lub dlugosci okresu wykonywania polaczen po doladowaniu.

A swoja droga zeby mie bylo jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie, zeby jeden konsultant mówił tak a drugi inaczej.

Nie wiem. Chyba nie bede ryzykował.

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

@siedlu , poszukam info na Blogu od rzecznika, daj mi czasu 🙂

 

Edit:

Tutaj jak sie nie mylę jest odpowiedź w komentarzach 23:57 01-08-2022

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wakacje-z-promocjami-w-orange-na-karte/

Z tego co czytam ważna jest aktywacja teraz usługi cyklicznej.

 

 

Orange.jpg

 

 

 



Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

Ok. Przeczytałem , czyli powinno zadziałac.

Jeszcze raz dzieki za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

@siedlu należy tylko pamiętać, aby nie dezaktywować pakietu za 25 zł, tylko na działającym pakiecie za 25 zł, aktywować ten pakiet za 30 zł. Wtedy GB się zsumują.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

Jeszcze jedno pytanie w tym temacie bo widze ze tutaj ludzie lepiej wiedza niż na infolinii orange 😀

W ostatnim miesiacu dodalo mi po odnowieniu uslugi 89 gb danych. I co miesiac bedzie 1 gb wiecej.  Duza liczba poniewaz tak jak pisalem odnawiam od chyba od 7 lat

Wchodzi w to : podstawa czyli 15 gb i co miesiac o jeden gb wiecej niz przy poprzednim odnowieniu.

Czy jak teraz zmienie to czy ten powiedzmy "poziom "Gb zostanie utrzymany tzn za miesiac dostane 90 za dwa 91 gb itd czy startujemy od zera czyli w pierwszym 15 gb w drugim 16 Gb itd.

Czy może w tej usludze za 30 pln nie ma juz tej zasady ze co miesiac przy idnowieniu  1 Gb wiecej niz poprzednio

Moze trudne pytanie ale moze ktoś praktykował i zna odpowiedz 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana usługi nielimitowane rozmowy sms +pakiet Gb bez utraty uzbieranych Gb danych

@siedlu po przejściu na pakiet za 30 zł nie masz promocji +1 GB. To tylko jest w poprzedniej wersji za 25 zł.