Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

Witam.

Zakupiłem starter z ofertą Orange Free na kartę, zarejestrowałem i chciałbym zmienić numer.

Niestety pod *660# jest tylko możliwość zmiany oferty (po wejściu w opcję lista ofert jest pusta).

Karta nie posiada wbudowanej opcji do zmiany numeru w SIM Extra

Co jest nie tak z kartą, że nie ma możliwości zmiany numeru ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@local numer chcesz zmienić od razu po aktywacji karty SIM? Może być konieczność odczekania 24 godziny, aż dane się przetworzą. Proponuję przynajmniej raz doładować konto kwotą przynajmniej 25 PLN. Zmiana numeru jest losowa i płatna. Postępuj zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie podanej przez @byczyn_86 @Mariusz 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@local, jeżeli chodzi Ci o usługę Zmień swój numer telefonu   to jest ona wyłącznie dostępna na starterach  "Wybierz swój numer". 

 

Jeżeli dobrze kojarzę, zmiany numeru w swojej ofercie dokonasz jedynie w Salonie Orange. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@local rozumiem ze karta jest juz zarejestrowana?

Tutaj info o zmianie numeru

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu-w-ofercie-na-karte#


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@Mariusz kodem *660*# zmienisz numer na kazdej karcie. Na kartach SIM dostępnych wraz z oznaczonymi zestawami startowymi Orange na kartę „Wybierz swój numer” jest do tego zainstalowana aplikacja. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@local numer chcesz zmienić od razu po aktywacji karty SIM? Może być konieczność odczekania 24 godziny, aż dane się przetworzą. Proponuję przynajmniej raz doładować konto kwotą przynajmniej 25 PLN. Zmiana numeru jest losowa i płatna. Postępuj zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie podanej przez @byczyn_86 @Mariusz 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@Mariusz  @byczyn_86 Tak wiem, że aplikacja "Wybierz swój numer" jest instalowana na wybranych starterach.

Dziwi mnie jedynie fakt, że pod *660*# nie ma opcji zmiany numeru a tylko oferty (pusta). U ojca karta sim ma z 15 lat... wszystko działa jak należy.

 

@ketrasaArturTe strony już znam chyba na pamięć... konto zostało już doładowane.

Widocznie faktycznie trzeba odczekać aż Orange dane przetrawi...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

@local to może warto zgłosić problem, np. u Doradcy na czacie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zmiana numeru w Orange Free na kartę


@Mariusznapisał(-a)

@local, jeżeli chodzi Ci o usługę Zmień swój numer telefonu   to jest ona wyłącznie dostępna na starterach  "Wybierz swój numer". 

 

Jeżeli dobrze kojarzę, zmiany numeru w swojej ofercie dokonasz jedynie w Salonie Orange. 


Nie. 

Sprawdzałem tą usługę na przeniesionej do Orange numerze i to za działało


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

Może ktoś sprawdzić dostęp do interfejsu *660*# czy w ogóle przejdzie? Na moim wyskakuje, że trwają prace modernizacyjne. I tak już od 3 dni. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiana numeru w Orange Free na kartę

Trwają prace...