Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 35
  • 0

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

Dzień dobry,

 

Mam na swoim koncie kilka numerów telefonów. Wszystkie na kartę.

Kiedy loguję się do aplikacji Mój Orange, to jednym loginem podłączam od razu wszystkie numery.

I do tego momentu jest super.

 

Teraz jak chcę sprawdzić konkretny numer, to pojawia mi się lista numerów.

Przy kilku jest moje imię.

A przy jednym imię żony (zresztą telefon jest używany przez żonę 🙂 ).

Nie mogę nigdzie znaleźć opcji do zmiany tej informacji 😞

Jedną kartę dałem dziecku i chciałbym, żeby mi się to odpowiedni wyświetlało w aplikacji.

 

Pozdrawiam,

Marcin

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

@marcinkk nazwy przy numerach telefonów w apce Mój Orange są pobierane z książki telefonicznej telefonu. Jaką nazwę wprowadzisz w książce telefonicznej, taka się wyświetli przy numerze w apce Mój Orange. Ważne, żeby wpisy w książce nie były ze spacją, bo wyświetli się tylko nazwa do spacji. Jak chcesz całą nazwę, to spację musisz zastąpić innym znakiem, lub napisać bez spacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

@marcinkk  sam tego nie zmienisz, zapytaj na czat czy oni to zmienią. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

@marcinkk poprzez edycje Można dopisać nazwę która się chce. Poniżej test

2021-06-17_15.23.44.jpg

 Tylko czcionka mogłaby być ciut większa i grubsza, moim subiektywnym zdaniem...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 35
  • 0

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

No właśnie, te małe napisy można zmienić a te duże, które @spiro zamazał ustawiły się nawet nie wiem jak. Mam wrażenie, że jakoś to zmieniałem, kiedy jeszcze każdy numer był osobnym kontem. Ale kiedy wszystkie moje numery są pod jednym kontem, to wpisane tam wartości są ... nawet nie wiem skąd.

 

Kiedy się loguję przez przeglądarkę na orange.pl., to nawet tych nazw (zamazanych w poście powyżej) nigdzie mi nie wyświetla.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

Te nazwy tylko w aplikacji są, wcześniej w starej aplikacji może i była opcja edycji, ale teraz tego nie ma, zresztą te nazwy niczemu nie służą, są numery sim kart i to wystarczy @marcinkk .

Jak się upierasz przy nazwaniu kont sim kart, to edytuj "usługi na kartę", wpisz tam co chcesz 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

@marcinkk nazwy przy numerach telefonów w apce Mój Orange są pobierane z książki telefonicznej telefonu. Jaką nazwę wprowadzisz w książce telefonicznej, taka się wyświetli przy numerze w apce Mój Orange. Ważne, żeby wpisy w książce nie były ze spacją, bo wyświetli się tylko nazwa do spacji. Jak chcesz całą nazwę, to spację musisz zastąpić innym znakiem, lub napisać bez spacji.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

@ketrasaArtur @marcinkk Sprawdziłem i oto wnioski: faktycznie po zezwolenie na dostęp do kontaktów numery zyskują nazwę. I faktycznie stacja jest dla aplikacji przestrzenią nie do przejścia, ale nie do końca. Przy wyświetlania danych z konkretnego numeru jest wyświetlane tylko część nazwy do spacji (tak jak pisał ketrasa), ale w wyborze numeru są oba człony. Testowane na kontakcie zapisany na karcie sim.

Screenshot_20210617-191607.png

2021-06-17_19.13.31.jpg

  


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 35
  • 0

Zmiana nazwy użytkownika telefonu w aplikacji Mój Orange

Nie ma to jak 2 urządzenia, 2 książki adresowe i jeszcze bałagan w nich...

 

Dzięki za rozwiązanie @ketrasaArtur. Poprawiłem sobie książkę adresową na urządzeniu gdzie mam Mój Orange i już się ładnie wyświetlają nazwy w aplikacji.

 

A co do spacji, to w książce adresowej mam osobno imię oraz nazwisko i w takim przypadku aplikacja wyświetla własnie te dwa elementy ze spacją pośrodku 🙂