Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbieranie dużego pakietu GB


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

Zbieranie dużego pakietu GB

Ok 3 miesięcy temu na portalu aukcyjnym były korzystne oferty typu 1500 GB z terminem na dwa lata, kupiłem taką kartę, ok 200zł kosztowała. Po sprawdzeniu historii doładowań widzę, że miała na nim następująca aktywność: łańcuch 14 doładowań przez mój Orange po 5zł, a na samym końcu po 20minutach "Zwrot opłaty za usługę" i balansem: Stan konta przed doładowaniem 64,42 zł, stan konta po doładowaniu 69,42 zł. Na koncie głównym po wszystkim zostaje 0,84zł.

Metodę przedłużenia na 2 lata znam, 2x29zł kosztuje...ale pomysłu jest jak te 1500 GB wygenerować nie mam. A 1500 GB za 75zł fajnie wygląda, wiadomo, zastanawiam się czy sam mógłbym coś takiego stworzyć.

Dodatkowy trop, iż przychodzą na ten nr powiadomienia, że nie udało się doładować 25GB w ramach 300GB za darmo. Jest to Orange free. A pakiet danych jest w całości z Bonusu Internetowego za doładowania.

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11938
  • 54

Zbieranie dużego pakietu GB

Doładuj konto za minimum 5zł i otrzymasz 25 GB, ta promocja jest prosta i jasna 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

Zbieranie dużego pakietu GB

@IreneuszCDKorzystam z niej, a dodatkowo za każde 5zł wpada 12,5GB jeśli doładowanie jest przez orange...

Jednak to nic w porównaniu do tego co podałem wyżej i nie rozgryzłem.

Podejrzewam, że w jakiś sposób 1200GB wpada natychmiastowo bez marnowania 30zł/miesięcznie na pakiet sms/min.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Zbieranie dużego pakietu GB

Kiedyś była dziura w algorytmie dodawania 100GB, obecnie jest załatana.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11938
  • 54

Zbieranie dużego pakietu GB

@qwoot sporo luk zablokowali, więc to co rozważasz nie do wykonania 😎