Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości

► Temat został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety (etykieta: Android). Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Mam problem z zasięgiem. Wczoraj mialam zasięg a dzisiaj nie moge zadzwonić ani wysłać wiadomości bo nie  mam zasięgu a nie wiem dlaczego. Wylaczylam i włączyłam telefon i dalej to samo  

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasięg

To numer na kartę (na doładowania) czy na abonament? Jesteś w Polsce czy za granicą?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości

► Poprawiono czytelność posta - Moderator Wiktor ◄

 


@Piotrekk85napisał(-a)
To numer na kartę (na doładowania) czy na abonament? Jesteś w Polsce czy za granicą?

Jestem za granicą trochę czasu i nie miałam problemu właśnie z zasięgiem az do teraz ze wgl nie mam a roaming mam włączony 

 

To jest numer na kartę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasięg

Spróbuj ponownie uruchomić telefon lub ręcznie w ustawieniach telefonu wybrać różnych operatorów roamingowych. Jest jakiś efekt?

 

Edit: a doładowany był numer? mógł stracić ważność za brak doładowań?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości

Tydzień temu go doładowalam a ważności napewno nie stracił bo ostatnio go sobie  przedluzalam. Telefon też wylaczylam i włączyłam i to samo  . Zobaczę  jutro  jak będzie 😊 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości

A może burze przechodziły u Ciebie? Ew. jak do jutra będzie problem, to zostaje czat http://orange.pl/kontakt lub na messengerze.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Zasięg - nie mogę zadzwonić ani wysłać wiadomości

Napisz do BOK i powiedz ze dzieje sie cos z zasiegiem. Jesli masz wlaczony roaming i numer nie stracil waznosci to powinien dzialac. Sprawdz jeszcze karte SIM na innym telefonie.