Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Nie wiem, czy czytamy ten sam regulamin. Dla mnie automatyczne przedłużenie to pierwsza próba. Co odpowiedzieli Ci na reklamację ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

jeśli tak by było to powinienem dostać 20gb a nie 35gb wg regulaminu (tylko proszę niech nikt nie pisze że powinienem się cieszyć że dostałem 15gb niż inni, regulamin to regulamin)

Anonim

Nie dotyczy

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.


@spring79napisał(-a)

jeśli tak by było to powinienem dostać 20gb a nie 35gb wg regulaminu (tylko proszę niech nikt nie pisze że powinienem się cieszyć że dostałem 15gb niż inni, regulamin to regulamin)


Jakby nie patrzeć to jest Bonus, regulamin tego nie opisuje, ale być może co próba mniej GB dostajesz, trzeba dopytać na czat, ja obstawiam że tak jest jak piszę, możesz ponowić zgłoszenie, ale z Bonusami to trudno coś ugrać, nie startujesz od początku to tragedii nie ma, tak na koniec to w tym regulaminie rozpiska nie jest na 100%, można to różnie rozumieć, tak też ty to sobie i nam tłumaczysz.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Regulamin powinien być wykładnią i według mnie jest, wiele razy zapominałem o doładowaniu, przed chwilką otrzymałem na czacie odpowiedź że każda próba odnowienia aż do wyłączenia jest próbą automatyczną a za automatyczne odnowienie jest 1gb więcej a bonusem za 1 automatyczne jest sumowanie gb z poprzednimi.

Anonim

Nie dotyczy

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

@spring79 jeśli regulamin jest jasny, to dlaczego obcięli ci GB?

Z tego co piszesz nic nie wynika, czyżby na czat nie wyjaśnili tego, lub sami tego nie ogarniają.

Według mnie po przeczytaniu tego regulaminu nie ma jasności czy po kolejnej próbie sumują się bonusy w 100%.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

@spring79 jeśli regulamin jest jasny, to dlaczego obcięli ci GB?

Z tego co piszesz nic nie wynika, czyżby na czat nie wyjaśnili tego, lub sami tego nie ogarniają.

Według mnie po przeczytaniu tego regulaminu nie ma jasności czy po kolejnej próbie sumują się bonusy w 100%.

 

 

Co dla Ciebie znaczy sumują? Sumowanie gb z dwóch okresów, czy sumowanie 1gb do wartości gb przyznanych z poprzedniego okresu? bo to są dwie różne rzeczy. PKT 16 mówi o sumowaniu pozostałego transferu z poprzedniego okresu z przyznanym nowym w pierwszej próbie odnowienia. PKT 13 mówi o przyznaniu wogóle bonusu gb +1gb za automatyczną próbę odnowienia, nie pisze którą a na czacie potwierdzili mi że automatyczne próby następują przez 31dni. Jedyny punkt gdzie jest mowa o przepadnięciu i naliczaniu od nowa to PKT 14. Swoją drogą jestem ciekawy czy ten regulamin jest nadal aktualny czy już nie: https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/12/Rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-GB-cykliczny-MNP...

Anonim

Nie dotyczy

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Celna uwaga @spring79, myślałem o sumowaniu tych niewykorzystanych i nowego bonusu, być możę nowy bonus nie wskoczył, tylko to co nie wykorzystałeś przeszło, ale to nie do rozwiązania na forum, na czat tylko to można wyjaśnić, ale jeśli system zgodnie z regulaminem to przeliczył, to nic nie ugrasz.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Mi nie chodzi o sumowanie bo przepadło mi 488gb przez nieuwagę, chodzi mi o samą wielkość nowego bonusu za nowy cykl. Po rozmowie na czacie otrzymałem wiadomość że jestem przenoszącym numer stad te 35gb z regulaminu jak 2 posty wyżej i że tam było 5 dni na ponowne próby, a w nowym jest 31dni. Porównałem oby dwa regulaminy i w żadnym nie ma zapisu o utracie gb przy kolejnych próbach odnowienia a zawsze mimo 2 dniowych przerw dostawałem 1gb więcej. Na czacie nie potrafią nawet podać linka do regulaminu który wkleiłem wyżej więc szkoda gadać. Najlepsze jest to , że otrzymałem smsa o rozpatrzonej reklamacji i odpowiedzi na maila której to nie otrzymałem. Podczas rozmowy na czacie prosiłem o wysłanie jeszcze raz odpowiedzi na ten sam adres i cisza dalej nic nie ma (nie mam folderu spam wszystko w jednym więc nic nie umyka). Ale za to ankieta z prośbą o ocenę pracy orange i moje zadowolenie jest!

Anonim

Nie dotyczy

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Przy stażu powyżej 3 lat masz 20GB miesięcznie + 1GB dodatkowo co miesiąc, jeśli coś nie wykorzystałeś to do puli dochodzi, ja mam krótki staż ale na start za 100zł doładowałem i trochę GB mam, jeśli utrzymam tą usługę co ty to sporo z czasem GB nazbieram, wirtualnie tu ci nikt nie pomoże, to tylko forum, brak pracowników Orange którzy by mieli wgląd w twoje konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Sprawdź spam jak nie masz odpowiedzi.