Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamień doładowania na usługę bez limitu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

Ta opcja już od dawna jest dostępna, natomiast pod linkiem:

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-zamien-doladowania-na-usluge-bez-l...

jest podana jako mowosć? Czy li możliwość uruchomienia w aplikacji?

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

Zapewne udostępnili to również przy zasileniu konta w apce.

Ogólnie - nie opłaca się. Lepiej zasilić się złotówkami i samemu zdecydować co chcemy włączyć. Przy 5 zł mamy opcję odpalenia 5x opcji NL+0,5GB na łącznie dodatkowe 5 dni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

@Karlos1990 zistaję przy swojej nabytej paczce NL + GB za 25 zł. Obecnie miesięcznie distaję już ponad 50 GB.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

@ketrasaArtur I prawidłowo, ja mam już 97 odnowienie NL+GB za 7 co 7 dni.

Warto uważać, bo takie "doładowanie" zmigruje nas na nową wersję NL+GB z MMSami i bez +1GB za każde odnowienie. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

@ketrasaArturCo z tego ze to stara usługa w nowym wydaniu jak podlega standardowemu zjawisku hazardu.

 

Nie potrafią po prawidłowej aktywacji NL za 5zł po doładowaniu za 5 zł zablokować propozycji kredytowej na NL za 5 zł z blokadą NL.

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Numer-do%C5%82adowany-i-brak-us%C5%82ugi/m-p/331031#U330848

 

Przerabiałem hazard przy doładowaniu za 5 zł tuz po północy (zaraz po zablokowaniu GB z 411).

GB za doładowanie otrzymałem a 8:00 przyszedł SMS o zablokowanych GB i konieczności doładowania w celu ich przywrócenia. Nie reklamowałem. Doładowałem jeszcze raz za 5 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Zamień doładowania na usługę bez limitu.

@andrzej1441 Dlatego warto mieć dłużej ważne konto złotówkowe, zamiast "ocierać się" o te 7 dni ważności z odnowienia no-limitów.

Kredyt na usługi polecam brać przy opcjach usług w wersji jednorazowej, gdyż będzie prawidłowo weryfikowany stan konta przez wzięciem 5-złotowej pożyczki.

 

U mnie przykładowo w ostatnim dniu ważności NL+GB (do godz. 23:59) wszystko działa jak należy - między godz. 9 a 12 uruchamia się nowa ważność usługi wraz z przyznaniem GB.