Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

Witam. Mam pytanie jak jest z pakietami jeśli mam pakiet a kończy mi się waznosc konta w Orange Yes czy pakiet przepada czy mogę korzystać do końca ważności pakietu? Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

Musisz mieć ważne konto na połączenia wychodzące. Najlepiej aktywować usługę „Konto ważne rok w Orange na Kartę”(Regulamin), ale pamiętaj że wyklucza się z innymi usługami:

 

Pokaż szczegóły
Skorzystanie z Promocji wymaga wyłączenia usług: Numer bez limitu i Za darmo w Orange.

 

Dla Abonentów ze stażem w Orange na Kartę wynoszącym mniej niż 93 dni każdorazowa
aktywacja Promocji kosztuje 3,00 zł brutto

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@Marcin88 uważam, że konto główne jest podstawą, wiec zalecam przedłużenie ważności konta, żeby dalej można było korzystać z pakietu. 

 

edit:

Jeżeli numer jest dłużej aktywny jak 93 dni, to możesz wysłać SMS-a o treści START na numer 8002. Wydłuży się w tedy ważność konta na rok.

Aktywacja po terminie 93 dni aktywności numeru w Orange jak i wysłanie SMS-a jest bezpłatne.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@Marcin88  Witam możesz korzystać do końca ważności pakietu .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@Citi2017 @Marcin88 podpytałem na infolinii. Jeżeli ważność konta głównego kończy się wcześniej niż ważność pakietu, to po zablokowaniu połączeń wychodzących z konta głównego, zostaje również zablokowany pakiet, ale nie przepada. Jeżeli wydłużysz konto główne po przez doładowanie, to pakiet zostanie odblokowany i dalej będziesz mógł z niego korzystać.

 

Proponuję aktywować Rok Ważności Konta przez SMS, wysyłając na numer 8002 o treści START.

Mas w tedy gwarancję korzystania z pakietu do końca ważności.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

Mówisz, z doświadczenia? Jesteś pewny ? dziękuję za info z gory


@@

@@



@@

@@


 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

Jeśli mam ponad 100 dni to ile się płaci za przedłużenie konta na rok i czyli mogę przez rok wykonywać połączenia? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@Marcin88 na granicy ważności konta głównego i pakietów dodatkowych nigdy nie chciałem testować. Szkoda ryzykować. Zawsze staram się, aby konto główne było ważne możliwie jak najdłużej i raz na rok korzystam z Roku Ważności Konta. 

 


@Marcin88napisał(-a)

Jeśli mam ponad 100 dni to ile się płaci za przedłużenie konta na rok i czyli mogę przez rok wykonywać połączenia? 


Jak napisałem w postach wyżej, minimum to 93 dni ważności numeru w sieci Orange. U Cibie jest już ponad 100 dni, więc Rok Ważności Konta jest bezpłatny, jak i wysłanie SMS-a pod numer 8002 o treści START.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@ketrasaArtur  tak wiem tylko nie wiedziałem że pakiet blokują do kolejnego doładowania 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

@Citi2017 ja też nie wiedziałem, ale wolę osobiście nie sprawdzać. Lepiej niech konto główne ma ważność dłuższą, jak pakiet, niż później kombinować, bo coś nie zadziałało i przedzierać się do konsultantów przez sztucznego MAX-a. Trafi się nieobczajony konsultant i bez reklamacji się już nie obejdzie. Lepiej sobie dopilnować, niż później kombinować, bo się należy a ktoś coś przedobrzy Emotikon: Mrugający


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zalaczenie pakietu a waznosc konta Orange

Dla jasności, aby korzystać z pakietów w większości przypadków musisz posiadać ważne konto na połączenia wychodzące. 

@Marcin88 

Napisz o jaki pakiet chodzi i wszystko wytłumaczę.