Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokoowany numer


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zablokoowany numer


marian307 napisał(-a):

jestem zmuszony kupić nowy starter więc możesz napisac jak taki bonus uzyskać 


Chodzi Ci o internet? Teraz za doładowanie możesz uzyskać nawet 1410 GB 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Zablokoowany numer

do tego dąże 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zablokoowany numer


marian307 napisał(-a):

do tego dąże 🙂

 


Kupujesz starter, rejestrujesz numer, wybierasz taryfę Orange Free na Kartę. Wysyłasz sms START na nr 8002 (koszt 3zł. dla nowych numerów, zejdzie np. z 5 zł., które wydasz na starter). Potem doładowujesz za 200 zł. i masz 1410 GB na rok, a po kolejnym przedłużeniu ( po 3 m-cach stażu w sieci za darmo ) praktycznie do wykorzystania danych. 200 zł. ( przez doładowanie na stronie orange 230 zł.) zostaje na koncie, możesz wykorzystać np. na sms premium lub przelać innemu użytkownikowi w Orange na kartę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Zablokoowany numer

z racji że karta z orange będzie tylko do internetu to lepiej kupić za 100zł z allegro karte z bonusem bez pieniędzy 🙂

 

jeszcze jedno pytanie skoro już mam zarejestrowaną jedną karte w orange ta która jest już do wyrzucenia to przy rejesetracji następnego nr mogę odberac bonus 100gb za rejestracje nr?  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zablokoowany numer


marian307 napisał(-a):

z racji że karta z orange będzie tylko do internetu to lepiej kupić za 100zł z allegro karte z bonusem bez pieniędzy 🙂

 

jeszcze jedno pytanie skoro już mam zarejestrowaną jedną karte w orange ta która jest już do wyrzucenia to przy rejesetracji następnego nr mogę odberac bonus 100gb za rejestracje nr?  


Osobiście z Allegro bym takich rzeczy nie kupował, ale Twój wybór. Na pewno nie jest to zgodne z regulaminem świadczenia usług przez Orange.

Bonus przysługuje tylko podczas pierwszej rejejstracji numeru na swoje dane, więc nie.