Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

Witam mam problem, a więc straciłem ostatnio 60zł. nie wiem dokładnie przez co, myślałem że przez jakies sms, ale chyba nie po nie przychodzą. moim zdaniem wszsystko przez transfer danych, a dlaczego bo ok.12 :00 doładowałęm sobie konto do 30zł ok.18:00 użyłem nawigacji i przy okazji musiałem włączyć transfer danych na wieczór chcę zadzwonić i nie moge bo sekretareka mowi mi e nie mam hajsu na koncie doładowałem sobie na 2 dzień na 2 minuty włączyłem transfer danych ale po chwili strona internetowa przestała sie ladowac po czym ja wyłaczyłęm bo nie chcaiło mi sie czekac i chciałem zadzonic no i znowu sekretarka... mam 0zł na koncie wytłumaczy mi ktoś to bo nwm o co cho transfer danych nie powinnien brac tak duo hajsu. Może to inny problem? POMOCY!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

@Kupamleka myślę że to wina Internetu. Po włączeni transmisji danych wiele aplikacji w telefonie zaczyna się aktualizować - najlepiej w ustawieniach aktualizacji wybrać tylko po wifi. Internet poza pakietem jest bardzo drogi, więc......tak jak pisze kolega powyżej załóż sobie bezpłatne konto na Mój Orange i tam wszystko dokładnie przeanalizujesz na co poszły Twoje pieniążki. Co do nawigacji - polecam Here - działa nawet bez Internetu i zawsze doprowadza do celu. A ponad to polecam Ci to być jednak pomyślał o tym aby jednak zaopatrzyć swój smartfon w jakiś niedużą paczkę danych - nawet dla potrzeb od czasu do czasu odpalenia nawigacji. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

Załóż sobie konto na swój numer telefonu - a może już masz? -  i obejrzyj dokładnie na koncie za co Ci poszły te pieniążki.

Może masz włączone jakieś usługi "kasożerne"? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

@Kupamleka myślę że to wina Internetu. Po włączeni transmisji danych wiele aplikacji w telefonie zaczyna się aktualizować - najlepiej w ustawieniach aktualizacji wybrać tylko po wifi. Internet poza pakietem jest bardzo drogi, więc......tak jak pisze kolega powyżej załóż sobie bezpłatne konto na Mój Orange i tam wszystko dokładnie przeanalizujesz na co poszły Twoje pieniążki. Co do nawigacji - polecam Here - działa nawet bez Internetu i zawsze doprowadza do celu. A ponad to polecam Ci to być jednak pomyślał o tym aby jednak zaopatrzyć swój smartfon w jakiś niedużą paczkę danych - nawet dla potrzeb od czasu do czasu odpalenia nawigacji. Pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

A w jakiej zakładce to sprawdzić
Anonim

Nie dotyczy

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

@Kupamleka BIerzące wykorzystanie -> Pełen wykaz 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

Włącz sobie jakieś pakiet na internet na przyszłość. Wtedy koszta nie będą wysokie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

Jeżeli posiadasz inną ofertę na kartę i często korzystasz z transmisji danych to najwygodniejszym rozwiązaniem jest taryfa Free. Jest to taryfa internetowa ale można z niej dzwonić i smsować w kosztach zbliżonych do innych taryf.

Aktywujesz ją według instrukcji:

Pokaż szczegóły
1. Jeżeli klient wyraża chęć zmiany taryfy na Orange Free na kartę, może dokonać tego poprzez:
 a. wysłanie SMS - a (koszt SMS do Orange) o treści FREE pod numer 3033
 b. wybranie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *101*40# i za twierdzenie go przyciskiem połączenia
 c. wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu się do Orange on-line, na stronie www.orange.pl/online
 d. kontakt z Orange Biurem Obsługi Klienta pod numerem *100 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta cennikiem).
2. Zmiana taryfy dokonywana jest automatycznie najpóźniej w ciągu 24 godzin po wysłaniu SMS - a opisanego w pkt 1 niniejszego regulaminu.
3. Opłata za zmianę taryfy, o której mowa w pkt 1 jest bezpłatna. 

Dzięki tej taryfie co każde doładowanie otrzymasz bonus w postaci pakietu danych. W Twoim przypadku doładowanie przez internet za 30zł daje 6GB na 30 dni.

Tu masz zestawienie bonusów za doładowania internetowe:

Pokaż szczegóły
 Kwota doładowania - Bonus internetowy - Ważność bonusu

5 zł - 500MB - 2 dni
10 zł - 1GB - 5 dni
25 zł / 30 zł / 40 zł - 6GB - 1 miesiąc
50 zł - 15GB - 3 miesiące
100 zł - 36GB - 5 miesięcy
200 zł - 36GB - 5 miesięcy

Dodatkowo aktywacja ważności konta na rok przedłuża ważność kasy i pakietu właśnie do jednego roku.

Włączysz rok ważności według instrukcji:

Pokaż szczegóły
Aktywuj usługę Konto Ważne Rok bezpłatnie w Mój Orange lub wyślij bezpłatny SMS o treści START pod numer 8002, a ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a.
Już nie musisz pilnować ważności środków, tylko doładowywać się, kiedy tego potrzebujesz.

Dzięki ofercie Free wykorzystasz pakiet jak chcesz a złotówki wydasz na rozmowy i smsy. Usługa jest dostępna dla Abonentów ofert na kartę, Zetafon i Minutofon.

 

Myślę że warto zastanowić się nad zmianą ale zrobisz jak chcesz. Ja dawno temu tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Anonim

Nie dotyczy

Za dużo pobiera pieniędzy za transfer danych!

Dziękuje za przyznaie rozwiązania, pozdrawiam.