Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana starej karty

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wymiana starej karty

Jeśli klient podejdzie do salonu i powie,że chce dokonać bezpłatnej wymiany karty SIM, ponieważ jego obecna karta SIM nie obsługuje LTE, to nie ma obowiązku posiadania SMS-a o możliwości takiej wymiany. W tej sprawie wielokrotnie już były wysyłane informacje zarówno do pracowników salonów jak i konsultantów.

Niezależnie od posiadania SMS-a, w przypadku powołania się klienta na promocję, zadaniem pracownika salonu jest sprawdzenie czy klient posiada kartę SIM obsługującą LTE. To samo sprawdzić może także klient w Nowym Mój Orange (w sekcji Plan taryfowy i karta SIM dla ofert na kartę i Umowy i urządzenia dla ofert abonamentowych).

 

Jeżeli pracownik salonu nie wie o promocji, można go zachęcić do kontaktu z pracownikami na czacie albo konsultacji z kierownikiem salonu, który taką wiedzę już posiadać powinien.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Wymiana starej karty

@Jarek Z ta Informacja o typie karty w nmo to byłbym ostrozny

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Karta-sim-LTE/m-p/207699#U207699


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Wymiana starej karty

@Jarek 

Obowiązku nie ma, ale osoba która poszła wymienić kartę usłyszała na " dzień dobry " że będzie musiała zapłacić za usługę, i dopiero gdy pracowniczka Salonu firmowego usłyszała ( mam SMS-a ) wtedy  zaczęła klikać coś tam w komputerze, i okazało się, że klient prawdę mówił więc wszystko poszło sprawnie, łatwo i przyjemnie...

Karta została wymieniona za free.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wymiana starej karty

@Jarek:
poza wysyłanymi informacjami pracownicy salonów o wymianach z tytułu LTE pracownicy salonów Orange dostają również maile o tym by ograniczyć wymiany karty sim jeśli nie wiąże się to z zawarciem umowy sprzedaży. Bo rzekomo naraża to Orange na straty. Wystarczy sprawdzić jak często ktoś wymienia sim. Jedna wymiana na 10 lat to nie jest koszt bo koszt produkcji sim to ok 5 zł za sztukę, a dystrybucja to ok 5 zł. Reszta to koszty obsługi.
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starej karty

@Piotrekk85  jak sim karta warta 1 zł, to max, dystrybucja do pominięcia w tak dużej firmie, ale wiadomo że wymiana koszty generuje, operator musi ograniczać zbędne wydatki, salony partnerskie, głowy nie dam, ale zwrotów za wymianę sim kart chyba nie mają, więc kiepski interes, podobnie startery prepaid, po kosztach idą, zero zarobku, lokalni u mnie to polecają szukać starterów w kioskach, mają tylko atrapy starterów na półkach 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wymiana starej karty

Skąd info, że jest warta 1 zł?
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starej karty

@Piotrekk85  nie dam ci potwierdzenia, detal to powiedzmy 5 zł (ale w tym zarobek sprzedawcy), ale hurt już sporo mniej, produkcja to uwierz bardzo tania jest, pewnie te koperty i informator startera droższy niż sim karta, ciekawe po co w standardzie pierwotnym, bo na dziś powinna być w nano sim, jak ktoś ma wiekowy telefon to pora go zmienić 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wymiana starej karty


@Anonimnapisał(-a)

ciekawe po co w standardzie pierwotnym, bo na dziś powinna być w nano sim, jak ktoś ma wiekowy telefon to pora go zmienić 😉


Ej tam, pójdźmy dalej. W ogóle usuńmy karty SIM, przecież już eSIM jest, a jak telefon nie obsługuje eSIM to przecież można go zmienić 😉

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starej karty

@Jarek  jestem za e-sim, zresztą w dedykowanym temacie o 5G, pisałem o tym, jeśli dobrze pamiętam, koszty byłyby zerowe za sim kartę i wygoda dla użytkownika, szkoda że w prepaid tego nie ma, telefony z obsługą e-sim i 5G stają się przystępne cenowo, więc jestem za taką zmianą i chyba sporo innych użytkowników też 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Wymiana starej karty

@Anonim według informacji zawartej na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/karta-esim

W ofercie preepaid e-SIM jest dostępny.