Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty za granica

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Wymiana karty za granica

Witam

Przebywam obecnie za granicą i kupiłem tutaj nowy iphone. W obecnym telefonie mam jeszcze kartę starego typu microsim a potrzebuje nanosim do iphone, bo wyczytałem że za granicą esim nie działa. Czy jest sposób na wysyłkę nowej karty za granicę? Konkretnie do Włoch?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19447
  • 56246
  • 763

Wymiana karty za granica

@Zbyszek123 po zleceniu wymiany na eSIM, za chwilę przestanie działać standardowa karta SIM i pełną funkcjonalność rozpocznie eSIM. Proponuję podczas wgrywania eSIM mieć połączenie internetowe przez WiFi. 

Standardowych kart SIM Orange nie wysyła za granicę, tylko w obrębie kraju.

 

Pytanie z AMA dotyczące wymiany karty SIM:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-roaming/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-w-Romingu/m-p/396230

Czyli ekspert potwierdza możliwość wymiany poza granicami kraju. Dotyczy również eSIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2099
  • 5881
  • 196

Wymiana karty za granica

Esim działa w roamingu, ekstra esim nie działa czyli druga karta z tym samym numerem, ale jako główna esim będzie działać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Wymiana karty za granica

A to pewnie coś źle zrozumiałem 

Super

To czy aby aktywować esim potrzebuje jakiś vpn z polskim IP z orange?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2099
  • 5881
  • 196

Wymiana karty za granica

Samodzielna wymiana jest chyba nie możliwa przez MO. Przynajmniej tak było.

Musisz dodzwonić się na infolinie 510100100. Musisz mieć aktywny numer ponieważ konsultant wyślę kod autoryzacyjny sms na numer który ma być wymieniony.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Wymiana karty za granica

Dobra to ten warunek spełniam, a czy wiesz może jak już esim będzie aktywny to odrazu przestanie działać obecną fizyczna karta? A Na esim zacznie od razu działać internet rozmowy SMS?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19447
  • 56246
  • 763

Wymiana karty za granica

@Zbyszek123 po zleceniu wymiany na eSIM, za chwilę przestanie działać standardowa karta SIM i pełną funkcjonalność rozpocznie eSIM. Proponuję podczas wgrywania eSIM mieć połączenie internetowe przez WiFi. 

Standardowych kart SIM Orange nie wysyła za granicę, tylko w obrębie kraju.

 

Pytanie z AMA dotyczące wymiany karty SIM:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-roaming/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-w-Romingu/m-p/396230

Czyli ekspert potwierdza możliwość wymiany poza granicami kraju. Dotyczy również eSIM.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Wymiana karty za granica

Dzięki panowie, udało się załatwić sprawę w pół godziny 

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19447
  • 56246
  • 763

Wymiana karty za granica

@Zbyszek123 dla nas to też dobra informacja, bo zabierając ze sobą starter Orange lub w awaryjnej można bez problemu dokonać wymiany, również na eSIM.

Ocznego bezproblemowego korzystania 👍🤗 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Wymiana karty za granica

Konsultant mówił że to bez znaczenia ale i tak miałem w trakcie włączony pivpn który jest podłączony w Polsce do funboxa.