Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 13, Recenzent
  • 8
  • 14
  • 0

Wymiana karty sim

Czy w punktach Orange w sklepach mediamarkt można wymienić kartę sim na nano sim?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 784
  • 1343
  • 153

Wymiana karty sim

[ Edytowane ]

Wymiana karty SIM jest możliwa tylko w salonach Orange (lub samodzielnie, więcej tutaj). Punkty sprzedaży znajdujące się w popularnych elektromarketach nie są salonami i rzeczywiście nie zajmują się obsługą Klientów - wliczając w to także wymianę karty SIM.

Bardzo często w galeriach lub centrach handlowych znajduje się także pełnoprawny salon (choć nie zawsze).

na stronie https://salony.orange.pl/ można wyszukać lokalizację najbliższego salonu.

W tak oznaczonych punktach możemy jedynie dokonać zakupu oferty:

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 31, Ekspert
  • 2265
  • 2047
  • 96

Wymiana karty sim

[ Edytowane ]

@midcoastt  wymienić kartę sim z micro na nano możesz sam, opis jak.

Oczywiście w salonie Orange też można wymienić kartę sim, ale ja polecam metodę z linku co dałem.

Poziom 22, Pasjonat
  • 419
  • 399
  • 12

Wymiana karty sim

Wg pracownika strefa usług media markt akurat taką sprawa sewisowo-obslugowa się nie zajmuje. Ale jakbyś chciał abonament to jak najbardziej.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 784
  • 1343
  • 153

Wymiana karty sim

[ Edytowane ]

Wymiana karty SIM jest możliwa tylko w salonach Orange (lub samodzielnie, więcej tutaj). Punkty sprzedaży znajdujące się w popularnych elektromarketach nie są salonami i rzeczywiście nie zajmują się obsługą Klientów - wliczając w to także wymianę karty SIM.

Bardzo często w galeriach lub centrach handlowych znajduje się także pełnoprawny salon (choć nie zawsze).

na stronie https://salony.orange.pl/ można wyszukać lokalizację najbliższego salonu.

W tak oznaczonych punktach możemy jedynie dokonać zakupu oferty:

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.