Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Powody bezpłatnej wymiany są określone w cenniku czyli np. uszkodzenie, wada fabryczna.
Nie ma już promocji na karty NFC, bo większość banków (poza Orange Finanse) wycofuje się z technologii SIM NFC, a te karty są droższe.
Nie ma żadnej oficjalnej promocji na wymiany na karty LTE, choć w niektórych salonach nie naliczają opłat. Najlepiej podpytać na miejscu.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Co do wymiany karty Sim z POP to bzdura,że jest bezpłatna.

1.Albo obiecanki cacanki!

2.Albo salony są w niewiedzy!

3.Albo udzielający odpowiedzi jest nie doinformowany

innej opcji nie widzę.

 

Wymieniałam kartę SIM na małą z POP jeszcze Idei i Pani z Salonu nawet nie mrugnęła okiem,żeby ją zobaczyć tylko od razu poinformowała mnie,że koszt wymiany to 25 zł pomijając inne ble ble ble

pozdrawiam !!

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

@e_m_trzeba było się nie dawać i zawsze najlepiej udać się do salonu firmowego, partnerskie salony to....muszą wyjść na swoje 🙂 Złoż pisemną reklamację, może oddadzą Ci tą kwotę w formie doładowania na konto głowne. Ja bym próbował.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Taka opłata wynika z cennika.
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Owszem wynika, ale......są ludzie i ludziska, jedni Ci pójdą na rękę i załatwią sprawę tak by było dobrze a inni wycisną z Ciebie każdy grosz. To tak samo jak z proacownikami na infolini/czacie - czasem spotka się konkretną i ogarniętą osobę albo spotka się osobę mało kompetentną i nic się nie zalatwi. Jak w życiu.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Gdyby pracownik mógł to by dał za darmo. Ich też się rozlicza z bezpłatnych wymian.
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Ja wiem że się ich rozlicza, nawet z czasu spędzonego w WC, ale...stare karty sim które nie obsługują standardu LTE oraz karty które samoczynnie się uszkodziły powinny być wymienione za darmo - to jest moje zdanie. Możesz się z mną Piotrze nie zgodzić, ale.....ja myślę że może jeszcze rok, dwa i zaczną wchodzić na rynek e-sim'y i wówczas wiele problemów rozwiąze się samo 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Są okresowe promocje na bezpłatne wymiany. Na dziś takiej nie ma. Niestety wszystko kosztuje...
Co do e-sim, wątpię. Raczej Mobile Connect weźmie górę bo rządzący chcą nas jeszcze bardziej kontrolować 😉
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim - upoważnienie i ewentualne opłaty

Wiem że wszystko ksztuje...ale pod tym względem fioletowa konkurencja bije pomarańczę - wymiana od ręki za free...i tak powinno być....ale cóż.....nie wszystko może być w życiu o smaku pomarańczy 🙂 @Piotrekk85 schodzimy trochę z tematu 😜 Może warto przejść do "Pogaduch". Pozdrawiam.