Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty sim na nową z lte

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Wymiana karty sim na nową z lte

Chciałbym wymienić starą kartę od internetu na nową obsługującą LTE. Internet jest zapisany na mamę więc czy mogę wymienić ją sam czy musi być przy tym mama. Czy jakieś dokumenty lub coś innego oprócz starej karty są też potrzebne przy wymianie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Wymiana karty sim na nową z lte

Wymienić kartę sim w salonie może wymienić tylko właściciel numeru, czyli w tym przypadku Twoja mama z dowodem osobistym. Niestety żadne upoważnienie nic nie da. Jeżeli karta siedzi w telefonie to wcześniej skopiuj numery na telefon. Pamiętaj żeby powiedzieć w salonie, że Twoja karta nie obsługuje LTE i należy Ci się darmowa wymiana lub ewentualnie powiedz, że dostałeś smsa o bezpłatnej wymianie (bo były takie wysyłane do klientów) ale go usunąłeś, bo inaczej będą chcieli od Ciebie 25 zł za wymianę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim na nową z lte

Można samemu to zrobić, samodzielna-wymiana-karty-sim, choć w salonie będzie za darmo skoro LTE nie obsługuje, wybór należy do ciebie i mamy @Ishiro 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Wymiana karty sim na nową z lte

@Ishiro a ja mam kartę niby bez LTE(tak jest w Mój Orange, kartę otrzymałem w listopadzie 2017), a LTE działa bez żadnego problemu 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Wymiana karty sim na nową z lte


@BORAXnapisał(-a)

...a LTE działa bez żadnego problemu 🙂 


Skoro działa bez problemu, to po co chcesz wymieniać? 😕


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Wymiana karty sim na nową z lte

Wymienić kartę sim w salonie może wymienić tylko właściciel numeru, czyli w tym przypadku Twoja mama z dowodem osobistym. Niestety żadne upoważnienie nic nie da. Jeżeli karta siedzi w telefonie to wcześniej skopiuj numery na telefon. Pamiętaj żeby powiedzieć w salonie, że Twoja karta nie obsługuje LTE i należy Ci się darmowa wymiana lub ewentualnie powiedz, że dostałeś smsa o bezpłatnej wymianie (bo były takie wysyłane do klientów) ale go usunąłeś, bo inaczej będą chcieli od Ciebie 25 zł za wymianę.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Wymiana karty sim na nową z lte

@piotrKawiory ale ja nie chcę wymieniać, autor wątku chce 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Wymiana karty sim na nową z lte

BORAX! Sorry! To z przemęczenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy