Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wlasny utwór w Halo Granie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Witam ustawiłem dzisiaj sobie własny utwór w halo granie wysyłając utwór MP3 przez aplikację Halo Granie na android, ta piosenka gra w takiej złej jakości że prawie jej nie słychać a na dodatek słychać piski trzaski syczenie. Moje pytanie brzmi w jaki sposób i jaki plik mam wgrać aby jakość była chociaż średnia?. Dodam że przez komputer nie udało mi się wgrać mimo że mam sciągniętą jave, próbowałem na wszystkich przeglądarkach, jave tylko wykryło w Intermet Explorer ale za to wyskakuje puste okienko i nie mam jak wybrać utworu z dysku. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Wlasny utwór w Halo Granie

@Tabaluga3wgrywaj kawałki w mono. Są aplikacje, które ze stereo robią mono. Do tego można wyciąć pasma, których i tak telefon nie przenosi. Powinno wtedy być dużo lepiej.

 

Dawniej wgrywałem własne kawałki do tej usługi i było dobrze dopiero jak zrobiłem jak wyżej plus wybierałem utworzy, które mają głównie wysokie i średnie tony, bez niskich (basów).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Wlasny utwór w Halo Granie

@Tabaluga3, masz aplikację Halo Granie Orange Polska? Tam jest wszystko ładnie opisaneEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wlasny utwór w Halo Granie

W przeglądarce musi to być starsza wersja przeglądarki i java chyba 5 lub 6.

Nie wiem czy plik mp3 będzie dobry. Lepszy byłby format wav. A jakie są dopuszczalne?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Ok spróbuję jeszcze dodać w wav 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Słuchajcie jest jeszcze jeden problem, ustawiam kilka utworów by odgrywały się losowo i gdy sprawdzam dzwoniąc na mój numer to jest tak że muzyczka się włącza a jak zadzwonię drugi raz to słyszę sam sygnał oczekiwania (bez muzyki), o co może chodzić w ustawieniach mam wszystko ok.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Wlasny utwór w Halo Granie

@Tabaluga3wgrywaj kawałki w mono. Są aplikacje, które ze stereo robią mono. Do tego można wyciąć pasma, których i tak telefon nie przenosi. Powinno wtedy być dużo lepiej.

 

Dawniej wgrywałem własne kawałki do tej usługi i było dobrze dopiero jak zrobiłem jak wyżej plus wybierałem utworzy, które mają głównie wysokie i średnie tony, bez niskich (basów).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Ok, dzięki za radę napewno spróbuję, chciałem ostatnio wgrać wav ale aplikacja nie wykryła pliku więc wgram w mono. A z tym że muzyka nie odtwarza się cały czas nikt nic nie wie? ten problem co chwilę się powtarza, dzwonię do siebie z innego numeru i słyszę muzykę a przy kolejnym połączeniu już słyszę sam sygnał oczekiwania, potem znowu dzwonię jest, po kilku połączeniach znowu nie ma. Coś znalazłem na ten temat http://www.orangetp.com.pl/fid,4002278347,id,133000002,title,niedopracowana-us-uga-,forumthread.html... czy ta usługa rzeczywiście jest niedopracowana, czy może się ktoś wypowiedzieć z Orange?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Dziękuję, zrobiłem tak jak pisałeś, utwór który wgrałem jest teraz odtwarzany w dobrej jakości, w końcu mogę teraz dodawać własne utwory bez użerania się z javą 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Wlasny utwór w Halo Granie

@Tabaluga3bardzo się cieszę, że wszystko działa jak powinno. 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Wlasny utwór w Halo Granie

Też tak zrobiłem - dzięki za pomoc - pozdrawiam - Hej!