Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

A jednak @Katani1 chyba masz rację 😜 Tutaj jest regulamin: http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Bonus-za-do%C5%82adowani... i chyba się wszystko ładnie zsumuje na jednym promocyjnym koncie......chociaż ważność 155 dni...ciekawe jak to rozumie Orange...może ktoś się wypowie?? @Jarek???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


pablo_ck napisał(-a):

A jednak @Katani1 chyba masz rację 😜 Tutaj jest regulamin: http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Bonus-za-do%C5%82adowani... i chyba się wszystko ładnie zsumuje na jednym promocyjnym koncie......chociaż ważność 155 dni...ciekawe jak to rozumie Orange...może ktoś się wypowie?? @Jarek???


Już pisał na pierwszej stronie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Bonus jest ważny 155 dla osób, które nie mają RWK. Można przecież mieć bonus i korzystać z innych promocji.
Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

OKI @Katani1, dzięki za info...niestety mobilna wersja NO mnie wykańcza i czasem trudno migrować między odpowiedziami. 


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ależ mnie to irytuje jako abonamentowca. Ja biore abonament za 50 złotych i mam 7 GB neta a na kartę za 40zł jest 20GB. To jest najbardziej wkurzająca rzecz w posiadaniu abonamentu 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ale też masz schodki. 20zl *10 miesięcy daje to samo.

Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

@Piotrekk85Świetnie ale to nie jest to samo 😄 bo już płacę o 10 więcej niż wynosi doładowanie i mam 7 GB a schodzi w moim abonamencie są po 5GB więc wyjdzie mi 70 złotych i 17 GB neta. Jak dla Ciebie to jest to samo to powiem Ci, że bogaty musisz być 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ale abonament to nie sam internet. Po schodkach jest nielimitowane lte. Poza tym tu musisz wydać 200 na raz, a w abo jak chcesz. Dla mnie oferty są porównywalne.
Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Bo ludzie bogaci korzystają z ofert na kartę 😜 A Wy macie no limit na rozmowy i fajne pakiety w roamingu a my nie 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

To stereotypy 😉