Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Od 1 czerwca 2017 r., zostają zwiększone wysokości bonusów w Orange Free na kartę.5yhc64F

 

Dodatkowe 1310 GB (w sumie 1410 GB) po doładowaniu obowiązuje dla doładowań dokonanych do 31 sierpnia 2017 r.  Potem będzie 100 GB.

 

Regulaminy:

http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Internet-za-darmo_201706...

http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Bonus-za-do%C5%82adowani...

55 ODPOW. 55

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Regulamin? link?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Jarek napisał(-a):

Od 1 czerwca 2017 r., zostają zwiększone wysokości bonusów w Orange Free na kartę.5yhc64F

 

Dodatkowe 1310 GB (w sumie 1410 GB) po doładowaniu obowiązuje dla doładowań dokonanych do 31 sierpnia 2017 r.  Potem będzie 100 GB.


Szkoda, że tylko za 200 zł. :(. A ważność bonusu można będzie dalej przedłużyć przez KWR ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Na chwilę obecną, regulaminów i informacji nie ma na naszej stronie.

 

Z regulaminu:
Promocja łączy się z promocją „Internet za darmo” w Orange na kartę w ten sposób, że środki z Bonusu sumują się z bonusowymi środkami przyznawanymi w ramach promocji „Internet za darmo”.

 

Regulamin konta ważnego rok, nie uległ zmianie.

 

EDIT:


Dla wyjaśnienia, będą to 2 osobne promocje. Jedna jak zwykle do odwołania (czyli "na stałe"). Druga dająca dodatkowe 1310 GB do 31.08.2017 r. Środki z tej drugiej wpadają na to samo konto co z pierwszej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Jarek napisał(-a):

Na chwilę obecną, regulaminów i informacji nie ma na naszej stronie.

 

Z regulaminu:
Promocja łączy się z promocją „Internet za darmo” w Orange na kartę w ten sposób, że środki z Bonusu sumują się z bonusowymi środkami przyznawanymi w ramach promocji „Internet za darmo”.

 

Regulamin konta ważnego rok, nie uległ zmianie.


Czyli mogę wydłużać ważność bonusu w nieskończoność ? Przy moim zużyciu transferu to te GB starczą na 2 lata...


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Czy w nieskończoność to nie wiem 🙂

tak długo jak będzie można wydłużać to kolejnymi doładowaniami i kontem ważnym rok 🙂 Nie wiem czy w przyszłości, warunki tych promocji nie ulegną zmianie. 🙂
Do tej pory, nie było to zmieniane na gorsze i szczerze wątpię, aby miało tak być, ale wróżbitą ani wróżką nie jestem, i nie chce obiecywać czegoś, na co wpływu nie mam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Regulaminy są już na blogu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

To jeszcze prośba o info od kogoś, kto przetestuje działanie bonusu i przedłużenie jego ważności przez KWR w praktyce. Z góry dzięki  Teraz jak widzę inglisz jest popularny, więc Thanks from the mountain 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Piotrekk85 napisał(-a):
Regulaminy są już na blogu.

Podpiąłem do pierwszego posta 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

No to pojechaliście 🙂 Gratulacje, oferta jak dla mnie mega..to uruchamiam OFnK i nie będę już miał problemów z transferem danych...więc będe mogł być dostępny na NO 24/24 😜 😜