Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Posiadam aktywną ofertę OFnK z cykliczną usługą bez limitu za 25zł. Z usługi cyklicznej chciałbym zrezygnować, natomiast mam 2 niewykorzystane paczki danych: jedna paczka danych to bonus z doładowań, a druga paczka danych to bonus wynikający z usługi bez limitu za 25zł i obie paczki chciałbym zachować. W związku z tym moje pytania:

1. Jeżeli skorzystam z usługi "więcej czasu na internet" za 30zł to czy zostanie przedłużony czas ważności danych z obu paczek danych?

2. Czy najpierw powinienem przedłużyć ważność danych, a potem wyłączyć usługę cykliczną bez limitu za 25zł, czy może zastosować inną kolejność?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

@digimen  jeśli wyłączysz cykliczny pakiet bez limitu z GB, to one przepadną, bonus z doładowań możesz przedłużyć kiedy zechcesz, więcej czasu na internet 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

@digimen  jeśli wyłączysz cykliczny pakiet bez limitu z GB, to one przepadną, bonus z doładowań możesz przedłużyć kiedy zechcesz, więcej czasu na internet 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

@digimen, czy powyższe kończy sprawę? Jeżeli tak, to śmiało oznacz jako rozwiązanie. Gdybyś miał pytania, to śmiało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Kochani, podbijam temat, by przypomnieć zainteresowanym, że od jutra drastycznie podnoszą cenę Przedłużenia GB za doładowania. Dziś jeszcze przedłużymy sobie na rok w cenie 30zł, a od jutra już za 99 zł ;( ja dziś przedłużam w starej cenie 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Od 17.10 przedłużanie dla samego internetu będzie nieopłacalne. Lepiej będzie wychodziło proste doładowanie po 50 zł co 3 miesiące w OFnK.

Ewnetualnie można kombinować ze starym cyklem 7 dniowym i małymi doładowaniami przez stronę lub przelewami SMS .Jak obniżać koszty to już zależy od konkretnych potrzeb, trochę na ten temat pisałem.

 

A w tym konkretnym przypadku zużyłbym wiekszość GB a później doładowywałbym 25 zł co najmniej co 30 dni.

Włączyłbym Masz minuty i Masz SMS i robił przerwy poniżej 30 dni w cyklu z powodu braku wystarczających środków na koncie głównym do automatycznego odnowienia. Brakować będzie tak mało że zawsze będą przychodzić SMS z propozycją odnowienia cyklu na kredyt i to kilka propozycji dziennie przez 30 dni począwszy od ostatniego dnia cyklu w którym następuje pierwsza próba odnowienia automatycznego.

 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Ja sobie dziś 3 razy przedłużyłam łącznie za 90 zł i mam na 3 lata spokój z pamiętaniem o ważności internetu, podnoszą cenę do 99 za rok, więc za 90 zł mam na 3 lata spokój 😉  Screenshot_2019-10-16-18-16-31.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Bez sensu było chomikować GB jak potrzebujesz 3 lat, żeby je wykorzystać i jeszcze masz środki na koncie głównym na przedłużenie.

Co prawda ja mam  nawet łącznie z 400 GB i to większość na 2 kartach.

Ale  jedną doładowuję wmiarę regularnie, a na drugą robię przelewy SMS. Dużo chomikowałem, ale  korzystałem z NBL lub DBL u konkurencji gdy było jednorazowo było sporo do pobrania, aby nie załapać się na lejek. DBL - 5 zl i praktycznie nawet ponad 48h bez limitów i daje pewną 3 miesięczną ważność karty do następnego doładowania za 5 zł aby mieć na następny DBL

Ta w cyklu zabezpiecza telefon domowy i internet wszystkim w domu i jest doładowywana SMS.

Z ostatniej promocji AWANS juz wykorzystałem prawie 80GB zostało ponad 20GB z czego i tak 10 przedłużę doładowaniem (!!!przez stronę!!!).

 

PS. Jedyne uzasadnienie to po wykorzystaniu bonusu włącznie za darmo w Orange i 1 darmowego poza. Oczywiście przed przedłużeniem należało wyłaczyć RWK.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

@andrzej1441ja nie chomikuję tylko ciężko zużyć na przemian z domowym wifi, ale często tę kartę używam jako spot dlatego przyda mi się święty spokój z pilnowaniem ważności, a PRZELEW SMS też używam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB

Cena za przedłużenie ważności konta z GB niestety poszła w górę. Szkoda, bo nie zawsze jest możliwość wykorzystania limitu transmisji danych od razu.

Link w tej sprawie an stronie orange.pl: https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-regulaminu-promocji-wiecej-czasu-na-internet