Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

@ketrasaArtur  z tego co pamiętam to konto główne powinno mieć ważność o 7 dni większą niż bonusowe GB za doładowanie aby działała Gwarancja zwrotu na bonusowe GB:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31348/52fd9fdc-ae2c-4888-997c-626e359e7177.pdf

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

@andrzej1441 przedłużenie było robione wcześniej, aby GB nie przepadły. Wolę nie zostawiać na ostatnią chwilę. Natomiast konto główne było ważne do któregoś sierpnia 2020r, więc warunek był spełniony na ewentualne odzyskiwanie GB Emotikon: Mrugający


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

@ketrasaArturkiedyś z Piotrem na ten temat się spierałem.

Aby usługa prawidłowo działała to ubocznym efektem jest przedłużenie konta głównego i to co najmniej o 7 dni dłużej dla wychodzących i 1 przychodzących w porównaniu do daty ważności bonusu. Dlatego przed przedłużeniem GB lepiej wyłączyć RWK i jak GB się skończą to można włączyć za darmo w Orange a termin ważności połączeń się nie zmieni - taki dodatkowy bonus.

PS.

A może coś zmienili, bo tak było przed podwyżką przedłużenia?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

@andrzej1441 aż tak nie będę testował na tym numerze Emotikon: Mrugający Mam na nim włączone Darmowe rozmowy i SMS-y + GB z narastającą kumulacją i mi szkoda stracić te pakiety Emotikon: Mrugający. Dlatego wybrałem tylko czas na GB, żeby nie doładowywać konta Emotikon: Mrugający Nazbierało mi się w skarbonce ponad 130 PLN więc wykorzystałem czas GB + pakiet na kolejny miesiąc, który się ma odnowić za dwa dni Emotikon: Mrugający

Czekaj, czekaj, Ty @andrzej1441 dobrze kombinujesz. Mam jeszcze starter, który jest mało używany. Mam możliwość sprawdzenia i opisania to, o czym wspomniałeś w poście wyżej. Zaraz cośsiepomyśli Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Więcej czasu na Internet - przedłużenie pakietów GB po zmianach

DZIĘKI za pomoc. Dalej wywala błąd w aplikacji a na kompie NIE MA TEJ FUNKCJI. 

Chyba że jest w innym miejscu. Ja na koncie w kompie NIE znalazłem tej funkcji