Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytania o przeniesienie numeru do Orange na kartę przez osobę niepełnoletnią


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pytania o przeniesienie numeru do Orange na kartę przez osobę niepełnoletnią

Odświeżam temat dlatego chciałbym uzyskać odpowiedź od pracowników Orange 🙂 👍.

( @Jarek @sebaswiderski )

 

 

Aktualnie numer może zarejestrować osoba (Minimum 13 lat),która posiada dowód osobisty lub paszport zgodnie z ustawą antyterrorystyczną.

 

Dane potrzebne do rejestracji:

  • Imię i nazwisko
  • PESEL
  • numer paszportu lub karty pobytu, dla obcokrajowców
  • Numer telefonu - dlatego udając się do punktu rejestracji, trzeba mieć ze sobą kartę SIM

 

1).Czy osoba niepełnoletnia może złożyć wniosek o przeniesienie numeru PREPAID do oferty PREPAID Orange ?

 

2).Czy taki wniosek zostanie pozytywnie zrealizowany ?

 

3).Gdzie można taki wniosek złożyć ?

 

4).Ile trwa przeniesienie numeru ?

 

 

 

 

 

_________________

*Wydzielenie postów z tematu Przeniesienie numeru do Orange na kartę przez osobę niepełnoletnią 

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Przeniesienie numeru do Orange na kartę przez osobę niepełnoletnią

Właśnie na podobny temat chciałem napisać.

 

Chciałem na córkę niepełnoletnią, obecnie 13 lat, zarejestrować numer FLEX. Teoretycznie powinno się dać i osoba 13-to letnia powinna mieć możliwość korzystania z FLEX. Niestety bezpośrednio nie można, bo we FLEX nie przechodzi weryfikacji po Dowodzie Osobistym. Pojechałem z córką na stację paliw, kupiłem starter i zarejestrowałem na dane córki. Następnie przeniesienie w apce FLEX, to dosłownie kilka minut i córka jest już we FLEX ze swoimi danymi i numerem telefonu jaki chce.

 

Uważam @matis, że jak chcesz przenieść numer do operatora online, to nie powinno być problemów. W przypadku składania wniosku w salonie dobrze, aby był ktoś z pełnoletnich opiekunów.

 

Tu link do przeniesienia numeru do Orange na kartę:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

Czas około 5 dni i kartę SIM dostarcza kurier.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przeniesienie numeru do Orange na kartę przez osobę niepełnoletnią


@DawidOrangenapisał(-a)

Odświeżam temat dlatego chciałbym uzyskać odpowiedź od pracowników Orange 🙂 👍.

( @Jarek @sebaswiderski )

Aktualnie numer może zarejestrować osoba (Minimum 13 lat),która posiada dowód osobisty lub paszport zgodnie z ustawą antyterrorystyczną.

 

Dane potrzebne do rejestracji:

  • Imię i nazwisko
  • PESEL
  • numer paszportu lub karty pobytu, dla obcokrajowców
  • Numer telefonu - dlatego udając się do punktu rejestracji, trzeba mieć ze sobą kartę SIM

 

1).Czy osoba niepełnoletnia może złożyć wniosek o przeniesienie numeru PREPAID do oferty PREPAID Orange ?

 

2).Czy taki wniosek zostanie pozytywnie zrealizowany ?

 

3).Gdzie można taki wniosek złożyć ?

 

4).Ile trwa przeniesienie numeru ?


1) tak, zarówno do jak i z.

2) Tak, jeśli dane podane u dotychczasowego operatora (PESEL, rodzaj oferty, operator) będą się zgadzały, a numer będzie aktywny.

3) W Salonie Orange (wydaje mi się, że czasy  roku 2017, gdy pracownicy salonów mogli być zaskoczeni taką sytuacją minęły i nie powinno być żadnych niespodzianek z tym, że jakiś pracownik by nie wiedział) lub przez stronę internetową.

4) Przeniesienie numeru z oferty prepaid trwa tyle ile zażyczy sobie klient - od 1 do 30 dni (tu nie jestem na 100% pewny czy w ubiegłorocznej aktualizacji nie zmieniono maksymalnego czasu 30 dni, ale wątpię). W przypadku przeniesienia na stronie datę wybierasz w kalendarzu - zajmuje to ok. 10 dni.

 

Ważne! Te informacje nie dotyczą Orange Flex. Nie jestem w stanie udzielić informacji na temat Orange Flex. Wydaje mi się,że będzie podobnie (przeniesienie tylko online).

 

@ketrasaArtur, matis chciał dawno temu przenosić numer.