Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Weryfikacja kodu doładowującego

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Weryfikacja kodu doładowującego

Witajcie

Czy ma ktoś wiedzę, czy i jak łatwo i szybko uzyskać od Orange informację o tym kiedy (dokładny czas) i być może na doładowanie jakiego numeru został wykorzystany kod?

Od razu powiem, że dawno temu - będzie z 7 lat - jakoś udało mi się uzyskać takie info, ale sam już szczegółów nie pamiętam żadnych.

A po co mi to? Na wszelki wypadek. Gdybym chciał sprzedać parę kodów, jako zabezpieczenie przed cwaniakami, którzy kupią, użyją i będą twierdzić, że dostali nieważny kod. A o takich nie trudno - dobrze wiem.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Weryfikacja kodu doładowującego

@azertak jeżeli podasz numer telefonu oraz kod doładowujący, to konsultant potwierdzi czy dany kod na tym numerze został użyty. Może też podać informację, że kod został użyty lub nie, ale nie poda jaki nuner był doładowany danym kodem.

Info otrzymasz od konsultanta na infolinii, czacie.

 

Poza tym, po co kupować kod od kogoś niepewnego. Kup doładowanie z pewnego źródła, np: kiosk, stacja benzynowa lub doładowanie elektroniczne: bank, strona Orange itp.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Weryfikacja kodu doładowującego

@azertak jeżeli podasz numer telefonu oraz kod doładowujący, to konsultant potwierdzi czy dany kod na tym numerze został użyty. Może też podać informację, że kod został użyty lub nie, ale nie poda jaki nuner był doładowany danym kodem.

Info otrzymasz od konsultanta na infolinii, czacie.

 

Poza tym, po co kupować kod od kogoś niepewnego. Kup doładowanie z pewnego źródła, np: kiosk, stacja benzynowa lub doładowanie elektroniczne: bank, strona Orange itp.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Weryfikacja kodu doładowującego

@azertak  myślę, że operator powie czy kod jest aktywny czy wykorzystany, ale nie  powie kiedy i przez, kogo... Ochrona danych.. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Weryfikacja kodu doładowującego


@ketrasaArturnapisał(-a)

@azertak  Może też podać informację, że kod został użyty lub nie, ale nie poda jaki nuner był doładowany danym kodem.

 


A chociaż czas, datę?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

Weryfikacja kodu doładowującego

Zawsze samemu z własnego telefonu można doładować  obcy telefon

Usługa Dzięki Tobie
Usługa Dzięki Tobie umożliwia doładowanie konta Klienta Orange z innego telefonu Orange lub z telefonu innej sieci kodem ze zdrapki lub wydruku terminala.
Jak to zrobić?
Wyślij SMS-a pod numer 501700700 w treści wpisując 14-cyfrowy kod z karty zdrapki lub wydruku z terminala oraz po spacjach dwukrotnie numer telefonu, który chcesz doładować.
np. 35793652981324 5XXXXXXXX 5XX XXX XXX

 

PS.

To takie uzupełnienie postu @ketrasaArtur . 5XXXXXXXX nie podają.