Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wczoraj rejestracja karty przez bank, a dzisiaj numer... dalej niezarejestrowany!


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wczoraj rejestracja karty przez bank, a dzisiaj numer... dalej niezarejestrowany!

Wczoraj zarejestrowałem kartę w serwisie Orange a dzis chcąc odebrać bonus , dowiedziałem się że mój numer nie jest zarejestrowany ! 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wczoraj rejestracja karty przez bank, a dzisiaj numer... dalej niezarejestrowany!

A dostałeś już smsa z potwierdzeniem rejestracji?
Czasem to trwa do 48h.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wczoraj rejestracja karty przez bank, a dzisiaj numer... dalej niezarejestrowany!

Aby sprawdzić czy numer jest zarejestrowany, wyślij SMS o tresci NUMER pod 80190.

 Jeśli tak, a po wysłaniu SMS-u BONUS pod 80028, otrzymujesz SMS zwrotny, że Nie możemy przyznać bonusu. Sprawdź, czy Twój numer jest zarejestrowany, oznacza to, że system uwaza Twój numer za nieuprawniony do otrzymania bonusu. Może to być związane z tym, że już wczesniej rejestrowałeś numer, ale może też być błędem.

 

Jeśli zatem dostałeś taki SMS, prosiłbym o kontakt z Biurem Obsługi - przez infolinię, albo najlepiej przez czata (patrz moja sygnaturka) 🙂 Sprawdzimy sytuację 🙂

 

Jeśli SMS pod 80190 potwierdza, że numer jest niezarejestrowany, a minęło chociaż kilka godzin, to sugerowałbym spróbować ponownie zarejestrować przez bank 🙂


PS. Post nr 200 \o/