Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

Witam, 

Jestem nowy w orange i mam pytanie odnośnie warunku że żeby dostać paczkę 25gb, to trzeba mieć aktywne konto na połączenia wychodzące. A doładowanie za 5zl przedluza tą ważność tylko o 2 dni. Jak to rozwiązać? 

 

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu [do 31.08.2022r.] Promocja 300 GB za darmo przez rok w Orange na kartę - Wiktor

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

@aguirre jak potrzebujesz ważność konta na połączenia wychodzące wydłużyć, to możesz aktywować Rok Ważności Konta, SMS o treści START na numer 8002. Koszt 9 zł, więc raz trzeba doładować za 10 zł.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

No ja nie potrzebuję moc dzwonić bo tylko do internetu potrzebuje ta kartę.  To Orange chce abym miał ważne konto,  żebym się łapał na promocję. Tutaj wszyscy mówią właśnie o doładowaniu za 5zl i im działa a nikt nie wspomina właśnie jak spełnia ten punkt regulaminu. Myślałem,  np. Momem t doładowania jest ważny (dwa dni przed kolejna paczką?) 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

@aguirreDla otrzymania kolejnej paczki 25GB wystarczy jak doładujesz za 5 zł na 1-2 dni przed dniem otrzymania kolejnej paczki.

Jak konto jest w stanie pasywnym ponad 7 dni to za przywrócenie zablokowanych złotówek pobierane jest 10% (nie mniej niż 1 gr, nie więcej niż 20 zł).

Doładowywać za 10 zł nie musisz. Wystarczy ze po 2 doładowaniu za 5 zł uruchomisz RWK za 9 zł.

A po przyznaniu 8 paczki moźna zastanowić się nad Więcej czasu na Internet. za 29 zł

 

PS . 10 zł na nowym numerze po 33 dniu od rejestracji można uzyskać za zgody SMS TAK pod nr 80290

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

Dzięki za info. To chyba już wiem co i jak. Tylko jeszcze jednej rzeczy nie umiem zrozumieć z regulaminu. Chodzi o sumowanie gb. W regulaminie jest zapis:

Po włączeniu Bonusu Abonent otrzymuje pierwszą paczkę 25 GB na 31 dni. W ostatnim dniu ważności tej paczki danych nastąpi próba włączenia kolejnej paczki 25 GB na 31 dni. Środki z kolejnych paczek będą się sumować.

Z jednej strony piszą, że paczka jest na 31 dni (czyli rozumiem, że przepada?), a z drugiej strony piszą, że środki z paczek się sumują. To zakładając, że będę doładowywał konto za 5 zł, 2 dni przed przyznaniem paczki, to gb z poprzedniej paczki będą mi przepadać po 31 dniach czy będą się sumować?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

@aguirre  Pojedyncza Paczka ma 31 dni ważności. Jak zostanie 31 dnia przyznana kolejna paczka to nastąpi kumulacja GB a ważność będzie wynosiła co najmniej 31 dni.

Piszę co najmniej, bo można mieć włączoną dodatkowo usługę Więcej czasu na Internet która ustanowi inny dłuższy czas ważności GB z doładowań i kolejnych paczek 25 GB.

.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

A jak wygląda sytuacja jak np środki na koncie ważne są 7 dni a Internet 31 dni bo wpadła nam nowa paczka 25 GB na konto. W tedy ważność konta (środków) automatycznie wydłuży się do daty ważności Internetu czy po 7 dni mamy blokadę na cały ruch wychodzący i internet jest blokowany a to że mamy jeszcze ważność na GB już nic nie daje? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

Internet działa przy stanie pasywnym-zablokowanych złotówkach.

 

Dla oszczędnych mających ponad 10 zł zablokowanych od ponad 7 dni.

Przed wymaganym doładowaniem 5 zł robionym w dzień poprzedzający odnowienie paczki 25 GB wykupujemy jednodniowy NL za 1 zł, korzystamy w ten sposób z darmowej gwarancji zwrotu złotówek. 1 zł to mniej niż 10% od kwoty powyżej 10 zł.

 

Ogólnie. Czasami korzystniejsze jest wykupienie jednodniowego nolimitu niż doładowanie dla przejścia w stan aktywny konta złotówkowego.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

Czyli reasumując nie ma co kombinować tylko wydać 9 zl na RWK?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Warunki do otrzymania paczki 25GB a ważność konta

Albo włączyć "Więcej czasu na internet" za 29zł, co przedłuży wszystkie GB z doładowań i konto główne. W tej wersji możemy sobie dodatkowo włączyć Numer bez limitu w dowolnej sieci 😎