Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność konta

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Ważność konta

Witam, mam pytanko jeżeli ilość dni połączeń wychodzących będzie wynosić 0 przy wykupionym pakiecie bez limitów za 31 zł czy będę mógł normalnie dzwonić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Ważność konta

Myślę, że Twoje obawy rozwiąże zapis z  

Regulaminu usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

 

Pokaż szczegóły
Zakupiona Usługa ustala nową datę ważności Konta oraz wszystkich środków na nim zgromadzonych. Konto przechodzi w tzw. okres aktywny, w którym Abonent może wykonywać połączenia wychodzące i odbierać połączenia przychodzące. Ważność na połączenia wychodzące będzie równa ważności Usługi + 1 dzień. W sytuacji, gdy po zakupie Usługi ważność Konta na odbieranie połączeń przychodzących byłaby krótsza niż 93 dni, ważność ta zostanie ustawiona na pełne 93 doby licząc od końca ważności Usługi na połączenia wychodzące.

W załączniku Regulamin. Pkt 44





 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2445
  • 10127
  • 91

Ważność konta

Hej @xemaro coś takiego znalazłem ale nie wiem czy o to ci chodziło https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte Tutaj są informacje o ofercie i regulamin 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Ważność konta

Witam, tak chodzi mi o ofertę 1200 GB i chodzi mi o to czy jeżeli normalnie co miesiąc będzie mi się odnawiać za 31 zł to czy ważność konta będzie także równa miesiąc. Pytam ponieważ mam zamiar doładowywać "piątkami" konto i chcę wiedzieć czy wszystko będzie jak należy


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2445
  • 10127
  • 91

Ważność konta

Tutaj znalazłem na forum Orange @Wojciech  z Zespołu Nasz  Orange wstawił informacje podeśle linka: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-07-2023-1200-GB-za-darmo-przez-rok-dla-posiada... 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11938
  • 54

Ważność konta


@xemaronapisał(-a)

Witam, tak chodzi mi o ofertę 1200 GB i chodzi mi o to czy jeżeli normalnie co miesiąc będzie mi się odnawiać za 31 zł to czy ważność konta będzie także równa miesiąc. Pytam ponieważ mam zamiar doładowywać "piątkami" konto i chcę wiedzieć czy wszystko będzie jak należy


Jak najbardziej tak, przy cyklicznych usługach ważność konta się przedłuża na wychodzące połączenia, zresztą przy 7 domowych też, teraz w aplikacji widzę też 10 dniówka na internet, za darmo jest, pewnie walentynkowy prezent 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Ważność konta

Myślę, że Twoje obawy rozwiąże zapis z  

Regulaminu usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

 

Pokaż szczegóły
Zakupiona Usługa ustala nową datę ważności Konta oraz wszystkich środków na nim zgromadzonych. Konto przechodzi w tzw. okres aktywny, w którym Abonent może wykonywać połączenia wychodzące i odbierać połączenia przychodzące. Ważność na połączenia wychodzące będzie równa ważności Usługi + 1 dzień. W sytuacji, gdy po zakupie Usługi ważność Konta na odbieranie połączeń przychodzących byłaby krótsza niż 93 dni, ważność ta zostanie ustawiona na pełne 93 doby licząc od końca ważności Usługi na połączenia wychodzące.

W załączniku Regulamin. Pkt 44





 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11938
  • 54

Ważność konta

@Ron wyjaśnił wszystko 😆