Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność bonusu internetowego za doładowania

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Operatorzy mają pełną swobodę co do kształtu oferty. Jakieś czarne wizje że wszyscy zostawią prepaid w Orange się nie sprawdzają. Niestety rynek się zmienia i bonusy za doładowanie są rzadkością. Tym bardziej że ilość danych jest kilkukrotnie większa. Jeśli ktoś szuka jak najtańszej oferty na sam internet jest też druga marka Orange czyli nju i pakiet 9 GB za 9 zł na miesiąc.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Piotrekk85, ja mówię tu o uczciwości w stronę Klienta, w czasach kiedy nie było kumulacji ważności konta to temat był często maglowany i wreszcie Operatorzy to dodali, a teraz kiedy ważność bonusu jest tak nie korzystna nawet w doładowaniu za 200zł to Orange powinno pomyśleć o ulepszeniu oferty. Jeżeli w abonamencie na konto przeleję np. 3krotność abonamentu to przez 3 miesiące nie muszę płacić bo pobiera z subkonta, więc w prepaidzie domagamy się uczciwych zasad. Każdy nominał ma zaszytą konkretną ważność i chcemy z niej w całości skorzystać i powinny się one sumować także w bonusie internetowym. Chciałabym mieć komfort przedłużenia ważności GB na rok i nie pilnować tego potem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Nic nie jest wieczne. Promocje się zmieniają. Jak doładujesz się kwotą 50 zł, masz bonus na 3 miesiące czyli ważność jest o wiele dłuższa. Doładowanie 100 zł daje bonus na 5 miesięcy. Więc z przedstawionej perspektywy nic się nie zmienia a nawet jest korzystniej. Inaczej jeśli ktoś doładowanie robi tylko 5-10 zł na miesiąc ale to zostaje nju.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Warto zauważyć, że doładowanie za 200zł powinno mieć wydłużoną ważność bonusu do 10-12 miesięcy. Obecnie doładowanie przedłuża tylko na 5 miesięcy tak jak doładowanie za 100zł, co nie zachęca do doładowywania wyższymi nominałami.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Ważność bonusu internetowego za doładowania

marens, otóż to masz 100% rację, jeżeli 200zł przedłużałoby GB na rok to chętnie bym takowym ładowała prepaida, ale obecnie to nie jest korzystne nic a nic. Jak już wspominałam powinna być kumulacja ważności, bo to bez sens, że danego dnia np. zasilę 10 razy po 30zł i mam ważny bonus miesiąc, a powinno być 10 m-cy, wtedy jest to uczciwe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ważność bonusu internetowego za doładowania

200 zł na rok jest ok, a 50 zł na 3 miesiące już nie? Gdzie tu logika?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Piotrekk85 jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem to logika się pojawi przy okazji. Chodzi o ważność otrzymaną od razu zaszytą w danym nominale. Twoja logika wskazuje, że mam ładować co 3 miesiące konto i tak wyjdzie na rok 200zł, a ja chce doładować i otrzymać od razu dłuższą ważność i zapomnieć o pilnowaniu ważności, aby czasem nie przepadły GB. Znalazłeś już logikę? Cieszę się...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ważność bonusu internetowego za doładowania

Nie widzę. Są doładowania cykliczne. Itp. jak się chce to znajdzie sposób.

I tak niedługo wszystkie bonusy za doładowanie stracą na znaczeniu po zmianach na vacie za doładowania.