Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność środków na koncie

Anonim

Nie dotyczy

Ważność środków na koncie

@ketrasaArtur  ja co 6 miesięcy wydłużam o rok RWK, bo jakby promocję wygasili to RWK mam świeże 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność środków na koncie

@Anonim też się tego obawiam, ale mam nadzieję, że RWK nie zostanie przez jeszcze długi czas odwołane.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Ważność środków na koncie

Rok ważności konta raczej zostanie już do końca tylko w T-mobile brakuje tego. W Play jest dożywotni stan konta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność środków na koncie

@Ultra2020 magenta też ma konto ważne rok, tylko inaczej się aktywuje. Nie info na to forum. NJU mobile jest po wieki.

Orange na razie nie ma informacji o likwidacji RWK, więc zakładam, że jeszcze długo zostanie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ważność środków na koncie


@MatixCraftnapisał(-a)

A co jak minie ten rok a nadal będę miał środki na koncie. Mogę przedłużyć ważność o kolejny rok?


Proponuję Ci jeszcze @MatixCraft aktywować " Skarbonkę " ( jam materialistka trochę, więc po każdym doładowaniu dostaję parę złotówek za free ) a RKW  to przedłużam  co tydzień 😂 tak na wszelki wypadek 😁

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Skarbonka/ta-p/82#article-anchor-1


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność środków na koncie

@wscieklaewka należy jeszcze dodać, że skarbonkę można uruchomić najwcześniej miesiąc po aktywacji nowego numeru.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ważność środków na koncie


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka należy jeszcze dodać, że skarbonkę można uruchomić najwcześniej miesiąc po aktywacji nowego numeru.


A czy to ważne kiedy uruchomię ? - ważniejsze, że za każde doładowanie poczynając od 5 zł coś mi wpadnie do skarbony ( najlepiej aktywować coby kasa szła na konto główne 🤑 )

Witaj nocny marku po przerwie 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Ważność środków na koncie

Dzień Dobry. Proszę Pana/Pani w sieci Play w jakich taryfach jest dostępna usługa "dożywotni stan konta", bardzo przepraszam że się zapytałem ale posiadam numer w w/w sieci. Bardzo mnie zdziwił fragment wypowiedzi o ważności konta w sieci Play. Dziękuję za ewentualną odpowiedz. Pozdrawiam Serdecznie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Ważność środków na koncie

@Halliwell303 

 

Taryfa odNowa 🙂🙂.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Ważność środków na koncie

Dziękuję bardzo serdecznie za informacje. :-).