Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Moze ktos wyjasni, dlaczego gdy wlacze pakiet cykliczny, ale po 1 minucie po wlaczeniu zadecyduje ze nie chce kontynuowac dalej pakietu, i po wylaczeniu pomimo zaplaty trace wszystko? Przeciez zaplacilem i powinno to trwac, lub jak nie chca abym korzystal dlaczego pieniadze nie wracaja na konto? Przeciez to jest okradanie klienta!

 

____________

* Wątek wyodrębniłem z tematu Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów? - Wiktor

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

Każda usługa ma swój regulamin. Niektóre osoby chcą wyłączyć by włączyć wykluczającą się inną usługę. Lepiej w takiej sytuacji skorzystać z odstąpienia a nie wyłączać.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Nic sie nie wyklucza, w innych sieciach zostaje to co kupilem a nie magicznie znika... powiedzmy kupuje roczny cykliczny ale po tygodniu okazuje sie ze mam inny numer wiec nie chce juz miec cykklicznego ale chce zachowac to co kupilem bo zostaje jeszcze 51 tygodni... i sie okazuje ze nic nie ma, kasy tez. To nie dopuszczalne!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Chcę wyłączyć Bez limitu w wersji jednorazowej. Czy mogę zgłosić reklamację o zwrot kosztów?

To możesz zgłosić pomysł na forum. Ale potrzeby klientów są różne. Są osoby, które mogą chcieć coś innego.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 8079
  • 63

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

@572net To samo spotkało mnie po wyłączeniu usługi KWR. Przepadła i kasa i okres ważności konta. Wydaje mi się, że większość z nas jest przyzwyczajona, że to za co się zapłaciło będzie ważne do końca okresu opłaconej usługi, tak jak to się dzieje na przykład na platformach streamingowych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Akurat to nie są standardowe opcje na prepaidzie. Sporo osób potrafi w jednym miesiącu korzystać z kilkunastu różnych usług. Prepaid to wolność i wolności zmian 🙃


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Rozumiem ze sa pewne "konflikty" w opcjach do wyboru. Majac jedynie cykliczny i decyduje sie na wylaczenie powinien zachowac sie jak jednorazowy. Lub powinni oddac pieniadze skoro po wykonaniu uslugi (rezygnacji) nagle tej uslugi nie mam...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Usługi zachowują się zgodnie z regulaminem, który wypada przeczytać przed zakupem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

Regulamin do zmiany dzieki!


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Włączenie pakietu cyklicznego i wylączenie po 1 min - utrata wszystkiego

@572netNie potrafisz korzystać  z możliwości rezygnacji z dowolnej płatnej lub darmowej usługi w OFNK.

Po zakupie usługi mamy ją w MO w usługach aktywnych.

Prawie do końca następnego dnia, gdy rozwiniemy zakupioną usługę mamy dostępny guzik zwrotu środków.

Raz na pół roku możemy rzeczywiście otrzymać zwrot złotówek.

Ostatnio próbowałem zwrócić środki za NL za 1 zł bo zapomniałem wcześniej wyłączyć KWR za 9 zł. Nie udało się, bo chyba nie minęło pół roku od ostatniego zwrotu.

Ale zapisy w doładowaniach zostały choć faktycznie nie zwrócono 1 zł:

 

_zwrot_nieudany.png