Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

Witam już jakiś czas temu dostałem takiego właśnie sms'a, znalazłem niedawno gdzieś w google że można napisać do orange żeby odblokowali numer abym mógł doładować konto (24h czy coś takiego) było tam też napisane że mam na to 30 dni od stracenia numeru, jeszcze tyle nie minęło, więc gdzie mam do nich napisać żeby to zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

Polecam zadzwonić lub napisać przez czat (pon-pt 8-20) - najszybciej załatwisz tę sprawę. Jeśli minie 30 dni, nie będzie już możliwości przywrócenia numeru.

 

Po odblokowaniu numeru, będziesz musiał doładować konto - najlepiej za min. 25-30 zł jednym nominałem.
Po doładowaniu, możesz włączyć Konto Ważne Rok. Wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 8002. Od momentu włączenia Konta Ważnego Rok, będziesz mieć rok na wykonywanie połaczeń oraz 13 miesięcy na odbieranie połączeń.

Nie musisz znać kodu PUK, aby odblokować numer, choć bez wątpienia, przyspieszy to realizację sprawy.

Jeśli Twój numer jest niezarejestrowany, pamiętaj, że na mocy ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi z dnia 10 czerwca 2016 r., wszystkie numery na kartę muszą być zarejestrowane do 1 lutego 2017 r. W przeciwnym wypadku, numer zostanie zablokowany w tym dniu. To czy numer jest zarejestrowany, możesz sprawdzić SMS-em o treści NUMER pod numer 80190.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

Najlepiej zadzwoń przez aplikację Mój Orange do BOK. Przygotuj sobie kod PUK. Pozdrawiam.
Anonim

Nie dotyczy

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

@luqovsky możesz zadzwonić do BOK, jak sugeruje @Anonim mając pod ręką kod PUK, albo napisać zgłoszenie przez Mój Orange podając w treści numer, którego sprawa dotyczy i kod PUK lub numer karty SIM.

Po odblokowaniu (potwierdzenie realizacji zgłoszenia otrzymasz SMS-em) będziesz miał 72h na doładowanie konta.
Ważność konta zostanie ustalona zgodnie z kwotą, jaką je doładujesz.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Uwaga za 3 dni stracisz swój numer

Polecam zadzwonić lub napisać przez czat (pon-pt 8-20) - najszybciej załatwisz tę sprawę. Jeśli minie 30 dni, nie będzie już możliwości przywrócenia numeru.

 

Po odblokowaniu numeru, będziesz musiał doładować konto - najlepiej za min. 25-30 zł jednym nominałem.
Po doładowaniu, możesz włączyć Konto Ważne Rok. Wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 8002. Od momentu włączenia Konta Ważnego Rok, będziesz mieć rok na wykonywanie połaczeń oraz 13 miesięcy na odbieranie połączeń.

Nie musisz znać kodu PUK, aby odblokować numer, choć bez wątpienia, przyspieszy to realizację sprawy.

Jeśli Twój numer jest niezarejestrowany, pamiętaj, że na mocy ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi z dnia 10 czerwca 2016 r., wszystkie numery na kartę muszą być zarejestrowane do 1 lutego 2017 r. W przeciwnym wypadku, numer zostanie zablokowany w tym dniu. To czy numer jest zarejestrowany, możesz sprawdzić SMS-em o treści NUMER pod numer 80190.