Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

Witam.

31 grudnia otrzymałem SMSa ze za 14 dni mój numer straci ważność, doładowałem konto kwotą 50 zł, lecz aplikacja Mój Orange pokazywała ze mogę dzwonić przez 50 dni(Orange Yes) a odbierać jeszcze 4 dni. Włączyłem usługę "Konto ważne rok" i faktycznie mogę dzwonić przez 365 dni, ale odbierać nadal przez 4.

 

Czy w tej sytuacji będę mógł obierać połączenia i czy numer straci ważność? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

@hussar1 to jest blad aplikacji. U mnie tez czesto sie tak pojawia, a za jakis czas po ponownym sprawdzeniu blad jest poprawiony. Czasami wyskakuje wartosc ujemnaEmotikon: Mrugający

Dokladny stan sprawdzisz wybierajac *124*# i zielona sluchawka.

Jak chcesz to zglos na infolinii BOK: 510 100 100.

Nie ma powodu do niepokoju. Jakby rozmowy wychodzace mialy nieprawidlowy stan dni, to juz bylo by gorzej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

@hussar1 to jest blad aplikacji. U mnie tez czesto sie tak pojawia, a za jakis czas po ponownym sprawdzeniu blad jest poprawiony. Czasami wyskakuje wartosc ujemnaEmotikon: Mrugający

Dokladny stan sprawdzisz wybierajac *124*# i zielona sluchawka.

Jak chcesz to zglos na infolinii BOK: 510 100 100.

Nie ma powodu do niepokoju. Jakby rozmowy wychodzace mialy nieprawidlowy stan dni, to juz bylo by gorzej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

Zadzowniłem pod *500 i mogę dzwonić przez 366 dni i odbierac przez ponad 400.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uwaga. Za 3 dni Twoj numer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe. Doladuj konto aby...

@hussar1 dobrze piszesz, numer *500 jest darmowym numerem glosowym do sprawdzenia sranu i waznosci konta.

*124*# - to sprawdzenie przy uzyciu kodu USSD, wyswietla komunikat tekstowy o stanie i waznosci konta.