Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata gigabajtów

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Utrata gigabajtów

Ostatnio kończył mi się termin darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet gigabajtów wchodziłam wczoraj na mój Orange i nie mam ponad tysiąc gigabajtów i dzisiaj mam tylko 25 a doładowywałam konto jak co miesiąc więc nie straciłam ważności gigabajtów przez nie doładowanie. Wiadomo czemu mogły mi zniknąć GB?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1606
  • 5519
  • 60

Utrata gigabajtów

Doładowanie ma tylko pośredni wpływ na GB w cyklicznym NL, bo może zapewnic środki do automatycznego odnowienia usługi.

Jak do tej pory nie odnowiło lub po odnowieniu nie przywróciło=nie skumulowało GB w NL to reklamuj.

25GB wskazuje raczej, że są to GB w przegródce bonusowych GB za doładowanie 15GB (za 25zł) + 10GB za EKO doładowanie.

Na stronie MO zobacz szczegóły oferty przed reklamacją, aby złożyć zrozumiałą reklamację.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2835
  • 7121
  • 185

Utrata gigabajtów

Doładowałaś konto przed odnowieniem pakietu i na koncie w dniu odnowienia było 25 zł.?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Utrata gigabajtów

Było wtedy 25 GB odnowione automatycznie za 25zł

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2835
  • 7121
  • 185

Utrata gigabajtów

Zadzwoń *100, na infolinii najszybciej wyjaśnisz sprawę.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1606
  • 5519
  • 60

Utrata gigabajtów

Doładowanie ma tylko pośredni wpływ na GB w cyklicznym NL, bo może zapewnic środki do automatycznego odnowienia usługi.

Jak do tej pory nie odnowiło lub po odnowieniu nie przywróciło=nie skumulowało GB w NL to reklamuj.

25GB wskazuje raczej, że są to GB w przegródce bonusowych GB za doładowanie 15GB (za 25zł) + 10GB za EKO doładowanie.

Na stronie MO zobacz szczegóły oferty przed reklamacją, aby złożyć zrozumiałą reklamację.