Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

Доброго дня , шановна спільното, 30.06.2022 року я виїхала з Польщі в Україну, з того часу свій номер телефону не поповнювала. Якийсь час додаток" мій оранж "працював, але коли я змінила модель телефону , то не можу ввійти в мій оранж на новому пристрої. Пише що в мене нема жодних послуг в Оранж. Я не розумію, чи мій номер анульвано, чи то з додатком проблема, як це перевірити?

Може поповнити рахунок і все буде працювати?

І в додаток банку не можу зайти щоб рахунок поповнити , бо має прийти смс на телефон, а він не приймає.

На гарячу лінію дзвоню, мене не розуміє робот. Що робити?

мій номер +48xxXXxxXX

Буду вдячна за допомогу.

 

___________

* Ukryłem dane wrażliwe - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

@Svetabolbas У чаті ви можете написати, що у вас проблеми з верифікацією облікового запису в My Orange (тут, наприклад, введіть номер телефону або адресу електронної пошти, які використовуються для входу в обліковий запис) і попросити перевірити, чи є в обліковому записі послуги

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

@Svetabolbas Ви повинні повідомити про це на гарячу лінію, попросивши поговорити з консультантом і повідомити про проблему з додатком. Ви також можете спробувати це в салоні - ви відразу дізнаєтеся, що відбувається з вашим акаунтом і чому на ньому не видно послуг

Про відновлення цього номера я вже писала і так як воно пройшло успішно, то варто запитати в салоні.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

Я не можу запитати в салоні , бо я в Україні. В цому проблема.

 

Підкажіть, будь ласка ,як можна написати консультанту?

 

__________

* Scaliłem wpisy - Wiktor


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Na Kartę ,Przywrócenie numeru

@Svetabolbas У чаті ви можете написати, що у вас проблеми з верифікацією облікового запису в My Orange (тут, наприклад, введіть номер телефону або адресу електронної пошти, які використовуються для входу в обліковий запис) і попросити перевірити, чи є в обліковому записі послуги