Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

Konto wazne rok agb nie . z aplikacji moj orange przedluzylem a gb nie przedluzul mi sie za 29zl ale przez przegladarke byla osobna funkcja na gb i nastepne 29zl wydalem piwiem jedno oszusci i jeszcze raz cwaniaki nie dziwie sie ze z  orange ludzie uciekaja fo konkurencji

 

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@dominkasztelan1 są dwie usługi na przedłużenie za 29 zł. Jedna usługa to: Więcej czasu na wszystko, druga, to: Więcej czasu na internet, która przedłuża jednocześnie GB promocyjne z doładowań i konto główne.

Można to uratować. Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij, że chcesz przedłużenia GB na dwa lata. Konsultant powinien pomóc. Lepiej na dwa lata wydłużyć, niż kasę tracić. Mi też zdarzyło się kilkukrotnie pomylić usługi, a w aplikacji to jest tak skonfigurowane, że jeszcze ani razu poprawnie nie uruchomiłem tak jak chciałem. Kontakt na infolinię, wyjaśnienie i konsultant koryguje pomyłkę.  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@dominkasztelan1 są dwie usługi na przedłużenie za 29 zł. Jedna usługa to: Więcej czasu na wszystko, druga, to: Więcej czasu na internet, która przedłuża jednocześnie GB promocyjne z doładowań i konto główne.

Można to uratować. Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij, że chcesz przedłużenia GB na dwa lata. Konsultant powinien pomóc. Lepiej na dwa lata wydłużyć, niż kasę tracić. Mi też zdarzyło się kilkukrotnie pomylić usługi, a w aplikacji to jest tak skonfigurowane, że jeszcze ani razu poprawnie nie uruchomiłem tak jak chciałem. Kontakt na infolinię, wyjaśnienie i konsultant koryguje pomyłkę.  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

jest ok zwrocili mi 29zl na konto


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@dominkasztelan1 super, że się udało odzyskać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 229
  • 944
  • 4

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB


@ketrasaArturnapisał(-a)

Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij, że chcesz przedłużenia GB na dwa lata. Konsultant powinien pomóc. Lepiej na dwa lata wydłużyć, niż kasę tracić.


Możesz coś więcej napisać o tym przedłużeniu na dwa lata?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@Ianus72 każda kolejna aktywacja usługi Więcej czasu na internet, przedłuża ważność GB i konta głównego o rok. Ja maksymalnie aktywowałem na dwa lata, czyli opłata 2 razy 29 zł. Na forum ktoś pisał, że aktywował na 5 lat 🤔👍

Zaproponowałem, aby @dominkasztelan1 niechcianą usługę zamienił na kolejny rok, miałby dwa lata, jednak uzyskany został zwrot środków.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 229
  • 944
  • 4

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Ianus72 każda kolejna aktywacja usługi Więcej czasu na internet, przedłuża ważność GB i konta głównego o rok.


 Trochę mnie zmyliły te dwa lata 🙂 Sam się przymierzam do kolejnego wydłużenia ważności bonusowego netu jak tylko uzbieram 29 zł przy okazji doładowań po 5 zł do promocji 300GB na rok...

 

Swoją drogą do czego służy w praktyce ta druga usługa za 29 czyli "więcej czasu na wszystko"? Nie przedłuża bonusowych GB jak "więcej czasu na internet".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@Ianus72 szczerze, to nie wczytywałem się w regulamin. Pewnie chodzi o wydłużenie GB z poza GB z doładowań. Jak dobrze pamiętam, to kiedyś były GB na lato, to pewnie te GB dało się przedłużyć.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 229
  • 944
  • 4

Konto ważne rok nie przedłużyło w aplikacji ważności GB

@ketrasaArturJak widać to nieszczęsne "wszystko" w nazwie tej usługi jest nieco mylące i może sugerować inne jej działanie.