Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utracony numer na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Dzień dobry,

 

jako że jestem nowym użytkownikiem witam wszystkich użytkowników forum, zgłaszam się do Was z kłopotem. Mianowicie 2021 roku kupiłem dwa fajne numery jeden po drugim, wczoraj chciałem oba doładować kwotą 50 PLN , aby przedłużyć ważność konta na kolejny rok, niestety okazało się że jeden z numerów został wyłączony 18 grudnia 2023. Jak czytałem w innym wątku do 6 ms, jest jeszcze szansa przywrócenia numeru. Wczoraj próbowałem przez infolinię, oraz byłem w salonie, gdzie bardzo miła Pani, niestety ale przekazała że numer jest nieaktywny i nie ma możliwości go przywrócenia, oczywiście pozostają jeszcze kwestie reklamacji zgłoszeń itp, ale czasu jest mało, ponieważ pozostało 2 dni do wskazanych 6 miesięcy. Bardzo zależy mi na tym numerze, był zarejestrowany na kartę, ale mogę go przenieś na abo jeśli tak będzie łatwiej. Jeśli jest na forum osoba która może pomóc bardzo ładnie proszę 🙂

Pozdrawiam 

Wojtek 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54471
  • 637

Utracony numer na kartę

@theodor To dość trudne, a czasu mało...Oczywiście masz SIM-kę do numeru? Sprawdzałeś, numer nie jest aktywny u kogoś innego?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54471
  • 637

Utracony numer na kartę

@theodor To dość trudne, a czasu mało...Oczywiście masz SIM-kę do numeru? Sprawdzałeś, numer nie jest aktywny u kogoś innego?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Cześć, numer jest nieaktywny, jeśli chodzi o kartę sim to chyba jej nie mam a nawet jak byłaby potrzeba to dopiero wieczorem mogę jeszcze przekopać pudła a czasu coraz mniej ...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1500
  • 6499
  • 43

Utracony numer na kartę

A może doładuj ten numer za 5 zł jeśli się da? Ciekawe jak się zachowa system wtedy. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Niestety wczoraj właśnie w taki sposób się dowiedziałem że numer jest nieaktywny, po próbie doładowania przez stronę Orange wyskakuje komunikat operacja niemożliwa do wykonania.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Utracony numer na kartę

@theodor jeżeli numery były na koncie Mój Orange, to warto zalogować się do aplikacji i sprawdzić, czy da się odzyskać, o ile będą widoczne. Kolejna sprawa, to czas, zależy jak jest liczony. Jeśli miesiąc to 30 dni razy 6, to już po terminie, ale chyba Orange najczęściej liczy po 31 dni, więc jeszcze kilka dni powinno dać się uzyskać na odzyskanie numeru. 

Najszybciej powinni pomóc konsultanci na infolinii. Trzeba działać jak najszybciej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Utracony numer na kartę

@theodorZaloguj się do MO, ale na stronie. Może  jeszcze będzie ten numer do wyboru. Kliknij guzik do odzyskania numeru, wtedy numer będzie można a nawet trzeba będzie doładować w wyznaczonym czasie.

Jak nie ma na stronie MO numeru to trudno będzie odzykać numer.

A nawiasem mówiąć to jak karta SIM zapodzieje się, to najtaniej jest przenieś nr do innego operatora. U siebie, ze względu na obsługę, wybrałbym salon Play. Wymiana karty wychodzi drożej.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Niestety podane opcje nie działają nie da się zalogować, ktoś we wcześniejszym poście pisał o jakimś góru, który przy odrobinie szczęścia może gdzieś spróbować w systemie tylko na to liczę ...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54471
  • 637

Utracony numer na kartę

@theodor  jeśli nie masz SIM to większy problem, bo nie aktywujesz numeru na niczym..trzeba kombinować że zmianą karty, a tego z nieaktywnym numerem nie zrobisz...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Tak jak pisałem we wcześniejszym poście bardzo mi zależy, biorę więc pod uwagę opcje płatne z abo, czy z opłatą dodatkową za numer na życzenie itp wiem że kiedyś były dostępne takie opcje 😉